Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 Vs Nokia...

Huawei Ascend Y300 Vs Nokia Lumia 520? Felpontozom a válaszokat.

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban ebben az árkategóriában ? Net, zene, kisebb játékok terén.

2013. nov. 10. 17:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Azért nem tudtad letenni stb a telefonodat, mert felpakoltad mindenféle szarral ami megette a ramot és a memóriája megtelt. Azért írtam a kérdezőnek, hogy legalább 1024Mb-os rammal rendelkező telefont vegyen ha játszani is akar.

Nokia egyébbként nem rég beismerte, hogy nem fejlődtek. Ép ezért le is mondott a nokia vezér. Androiddal jobban jársz. Az a jövő. Sokkal jobban fejlesztik. De kedves kérdező ez a te döntésed! Olvass utána neten. Már csak azért is jobban jársz az androiddal, mert pl arra van zeneletöltő alkalmazások ingyen. És bármikor ha wifi közelében vagy tudsz rá zenét letölteni. Menj el mediamarktba probáld ki őket és dönts. Meg nézd meg az arukereso.hu telefonokról a véleményeket.

2013. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Hetes,te tipikus vagy.Tudod azt hogy egy alkalmazás fizetős,a fejlesztője dönti el.Te ezt honnan vetted?Melyik AVP(AndroidVérPisti)találta már ki ezt,hogy egyszer csak minden alkalmazást beáraznak?:)Az ilyen hülyeségek így indulnak el,hogy valami idióta kitalálja,mások meg elhiszik,de ha linkelsz róla cikket,úgy elnézést kérek.

Áruházról annyit,hogy bevallottan célja az MS-nek egy/két éven belül összevonni a Windows8/WindowsRT/WindowsPhone áruházat.Ami jó hír a fejlesztőknek,és a fogyasztóknak is inkább.

Ami a szintetikus teszteket is illeti,azok szerint választani telefont hülyeség.Sok cég direkt optimalizálja a gépet ezekre hogy szép pontszámot érjen el,azt lehet amúgy meg majd földhöz vágnád használat közben olyan fantasztikus lesz.Nagy szakértő lehetsz ha te ezek alapján döntesz.:)

Egyébként 520!Ebben a árkategóriában a WP jobb választás.Mondom ezt Androidosként.Ha csak ennyit szánnék telefonra,biztos nem Androidot vennék.Android 75/80,de inkább 100 ezres kategóriától tud megbízható lenni.

Zeneletöltés WP-re:

[link]

[link]

Gondolom WP-sek még többet/jobbat tudnak.Én csak az első oldalról linkeltem kettőt.Mondjuk én mindig gépről húzok zenét a telóra.Ezeknek mi értelme?

Az hogy a Nokia/MS história mi volt,az meg hosszú sztori.Elop a trójai faló,Microsoft kém:)...de ezeknek semmi köze a telefonok minőségéhez.Ez üzleti természetű téma.

2013. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Barney96 ***** válasza:
89%
Én mint hatalmas wp vérfan szintén a lumiát ajánlom, egyszerűen mert alsókategóriában, vagy azonos hardveren stabilabb mint a zöld robot. Nem azért mert a droid szar, hanem mert a Windows jobban optimalizálva van. Tehát én 40-50,000ft-ig tuti azt venném, de ez szubjektív. Amelyik neked tetszik
2013. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Inkabb a Huawei
2013. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%
y300
2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Most aztán nem nagyon jutottam előrébb :D Teszteket olvastam, még nem tudtam dönteni. Valószínűleg még pár helyen megkérdem azokat akiknek ilyen telefonjuk van hogy mi a véleményük. Ha gondoljátok írjátok le a véleményetek. Ahogy igértem, mindenkinek ment a zöld, ezután is fog. Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 12. 20:52
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
vajon a legtobb telefongyarto miert az androidra fejleszti a telefonjait? es nem wp-ra? androidot vegyel nem fogod megbanni. csak mondom 2processzorral es legalabb 1024rammal. sokkal jobban testreszabhatod.tobb alklmazas van ra. wp-re nagyon sok a fizetos. az hogy egyeseknek regi androidos telefonjuk van es olyan dolgot raknak fel ra ami lelasitja az az.ő dolguk.
2013. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Mégis egyre többen váltanak WP-re (mondhatni, hogy egyre többen térnek észhez?), és egy relatíve új rendszer egyre nagyobb szeletet kap a tortából. Ne becsüld alá a WP-t: [link] Q3-ban Android 50%-al nőtt, WP 150%... valószínűleg nem véletlen.
2013. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok.Az hogy többségben van az Android rendszer,annak is rengeteg oka van.

Az androidnak kis túlzással nincs minimum rendszer követelménye.A WP-nek viszont elég szigorú.Az MS nem engedi nagyon gyenge telefonra rárakni.

Ugyanez igaz szoftveresen is.Androidba úgy túrnak bele a gyártók,ahogy akarnak.A WP sokkal egységesebb.Gyakorlatilag minden WP olyan mint egy nexus android.Az MS nem engedi hogy belekókányóljanak a gyártók.

Továbbá az android globális részesedését a kínai kisezer dzsunga gyártó is megnyomja.Nyilván ők droidot raknak fel a dzsunga telefonjaikra,mert az elérhető.

Még mielőtt valaki megírná....Az hogy a droid ingyen van a WP meg nem az nem igaz.Ugyan a Google-nek nem kell valóban fizetni,de rengeteg szabadalom van az androidban,amit viszont a gyártóknak ki kell fizetni a szabadalom birtokosának,mivel használják azt az Androidban.(pl. magának a Microsoft-nak is rengeteg pénz befolyik a droidból link: [link] )

2013. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!