Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 Vs Nokia...

Huawei Ascend Y300 Vs Nokia Lumia 520? Felpontozom a válaszokat.

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban ebben az árkategóriában ? Net, zene, kisebb játékok terén.

2013. nov. 10. 17:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

Hogy mennyi hülyeséget írnak egyesek...


,,Androiddal jobban jársz. Az a jövő. Sokkal jobban fejlesztik."

Hülyeség. A legutóbbi 3 verzióban nem láttam említésre méltó fejlesztést, vagy olyan dolgot, ami említésre méltó lenne. Ellenben a WP-vel, ahol 2016-ig támogatást kapsz és egy vadi új operációs rendszer.


,,vajon a legtobb telefongyarto miert az androidra fejleszti a telefonjait? es nem wp-ra? androidot vegyel nem fogod megbanni."


Hogy miért? Mert az a legolcsóbb és a legkönnyebben beszerezhető. Arra a legkönnyebb programot írni és még egy noname kínai gyár is tud saját kezelőfelületet gyártani hozzá (thx: Linux alap) és ahogy előttem is leírták, szinte nincs is minimális hardver igény. Ellenben a Microsoft egy kész rendszert ad, amibe nem nyúlhatsz bele és szigorú minimális követelmények vannak. Ennek köszönhető, hogy semelyik telefonon sem akad, sokkal jobban van optimalizálva, egy sokkal stabilabb rendszer, mint az android, mert nem nyúlhat bele minden gyártó és nincs belőle 1000 változat. Igaz, hogy van egy adott kezelőfelülete, amit nem tudsz megváltoztatni, de ami WP-vel kijön telefon, annál minden úgy működik, ahogy elvárható és az idő múlásával is stabil marad a rendszer.


Volt már nem egy Droidos telefonom, nem a szar kategóriából és jelenleg van egy Lumia 620-am. Elmondhatom saját tapasztalataim szerint, amit már pár kérdésnél elmondtam, hogy az Androidot csak a közép-felső kategóriából szabad venni, ha nem akarod, hogy 1 év után megteljen minden sz*rral és akadozzon. Ezen kívül Androidnál sokkal nagyobb az esély arra, hogy bugos szoftvert fogj ki, mert lehet hogy a telefon gyártója belenyúlt (mint ahogy szinte mindenki bele szokott) és hibázott. A Windows Phone-os mobiloknál ezekre az esély nulla. A Nokia legolcsóbb modelljén, jelenleg az 520-on is ugyanúgy fog futni az OS, mint az 1020-on. Megnézném egy Galaxy Y és egy S4 között a különbséget, remélem érted, hogy mire gondolok. Bugos telefont nem vehetsz, mivel az alap OS fut rajta. Az alkalmazások száma pedig szerintem csak idő kérdése. Ha 2016-ig nyomják rá a cuccokat, akkor nem lesz hiány semmiből (most se mondható ez el).


Ha eddig eljutottál és megértetted, amit mondtam, akkor mérlegelj, ha még nem döntöttél. Én egyébként a fenti leírásom alapján a Nokiát ajánlom.

2013. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%
*A legutóbbi 3 verzióban nem láttam olyan dolgot, ami említésre méltó lenne.
2013. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el a Nokiával jobban jársz

és azt is hidd el, hogy nem az számít, hogy mennyi alkalmazás van egy telefonra, azokból és van 20 fajta verzió, mindegyik ugyanazt, vag rosszabul tudja

továbbá a wp nem szaggatt, nem akad, ha probléma van, akkor egy gyári visszaállítás szinte mindent megold

kapsz Nokia által fejlesztett minőségi extra appokat

plussz megkapod a teljesértékű! offline! navigációt

5 mp-es kamerát kapsz (igaz vaku nélkül)

minden alapfunkció benne van

8 gb háttértár + 7 gb skydrive + még 32 gb-vel bővithető

2016-ig támogatás

cserélhető színes! hátlapok

kell ennél több...és még sorolhatnám

továbbá ajánlom Őket, mert nagyon értik a dolgukat (segítséghez)

[link]

2013. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!