Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Galaxy S4...

Melyiket válasszam? Galaxy S4 mini vagy Xperia SP?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy komolyabb telefont csak nem tudom melyiket válasszam.Azt mondják kb. ugyan annyit tudnak,De annyira nem érdekel melyik gyorsabb mert semmi extrára nem kell.(néha-néha netezni,telefonálni,1-2 gyengébb játékot tennék csak rá)A Samsung felé húz a szívem mert külsőre és a kezelőfelülte is jobban tetszik.Tehát melyik?Mondom kicsit a Samsunghoz húz a szívem de bizonytalan vagyok.:)
2013. nov. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogod megbánni:)
2013. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Elég sok samsung vs sony kérdés van..olvasgattam egy kicsit és olyasmit szürtem le hogy nagyon sok az iphone fan és azok egyértelműen a sonysok mellett állnak mert a samsung nagyobb riválisa az iphoneak mint a sony.Tehát ha feltennék egy olyan kérdést hogy galaxy note 3 vagy xperia tipo akkor szerintem a többség tipot mond mert nagyon sok itt az iphone fan:D
2013. nov. 15. 19:33
 13/45 anonim ***** válasza:
66%
Érveket? Minek? Disznók elé gyöngyöt... Ha nem láttok a szemetektől, vegyetek szart.
2013. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
75%

"Ja hát persze hiszen egy érvet sem tudtok az SP mellett mondani hogy miért jobb mint a S4 mini:D"

Kérlek...

1- olcsóbb vételár

2- szebb megjelenés (bár ez szubjektív, kinek mi...)

3- nagyobb kijelző, közel ugyanakkora házméret mellett

4- magasabb PPI érték (nem is kicsivel...)

5- magasabb képernyőfelbontás

6- tervezik a 4.4-et rá

7- erősebb grafikai gyorsító (GPU)

8- erősebb akkumulátor

9- kameragomb


A Samsung javára:

1- AMOLED kijelző (bár nekem ez hátrány, nem szeretem a mesebeli színeket)

2- valamivel magasabb órajelű processzor

3- 1,5 GB RAM.

4- 1,9 megapixel előlapi kamera


A Samsung előnyeiből a fölösleges dolgok:

1,4. Az AMOLED meseszerű színeket ad, aminek nem sok értelme van. Inkább a valósághűségre törekednének... Az előlapi kamera felbontása hiába nagyobb, ha a képminőség gagyi. Egyébként sem direkt fényképezésre van tervezve, tehát hasztalan.


Sony előnyeiből a fölösleges dolgok:

9. Kameragomb nélkül is telefon a telefon, aki fényképezni akar, az vegyen fényképezőgépet.


Le lehet pontozni, meg biztos Sonysta vagyok meg Sonycsászár, de a tényeket ne akarjuk meghazudtolni! Akárhogy számolok, a Sony csúnyán odaver a Samsungnak.

2013. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%

"Tehát ha feltennék egy olyan kérdést hogy galaxy note 3 vagy xperia tipo akkor szerintem a többség tipot mond mert nagyon sok itt az iphone fan:D"

Khm... Ha nem baj, ehhez nem szólnék semmit. Szerintem te is tudod, hogy bugyutaságokat írsz. Nyilván a Samsung erősebb. De ki akar egy fél ajtóval közlekedni? Így a Tipo van előnyben. Sőt. Amennyibe kerül egy Note 2, sokkal-sokkal-sokkal erősebb tableteket lehet kapni. Tehát a Note megint csúnyán kudarcba fullad. Az más kérdés, hogy erősebb-e. Természetesen igen.

2013. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
sp-re nem lesz 4.4 ez biztos már (mobilarénán is irták)s4 minire viszont lesz
2013. nov. 15. 19:39
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem úgy veszem én észre. :) De ha hibás is ez az adat, akkor se történik semmi. A 4.3 is zsír rendszer. Az Android csak egy "segédeszköz" a jó hardver megfelelő működéséhez. És nem attól lesz jó, hogy újabb.

2013. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
de felesleges vitázni mert samsungot veszem
2013. nov. 15. 19:42
 19/45 anonim ***** válasza:
24%
S4 minin is lehet kameragombként használni azt hiszem a hangerőgombot.Úgy hogy ez egál.Kinézetbe ne menjünk bele mert nem a szépsége miatt lesz egy telefon jó.4.4 Sonyra nem lesz ezt én is hallottam.Úgy hogy röviden:ezt nagyon benéztétek tisztelt Sonyazistenuraságok.
2013. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
24%
A mobilarénán meg csak az van írva (és az is csak a specifikációkba sehol máshol) hogy planned vagyis csak tervezett.(sony-4.4)
2013. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!