Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Galaxy S4...

Melyiket válasszam? Galaxy S4 mini vagy Xperia SP?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy komolyabb telefont csak nem tudom melyiket válasszam.Azt mondják kb. ugyan annyit tudnak,De annyira nem érdekel melyik gyorsabb mert semmi extrára nem kell.(néha-néha netezni,telefonálni,1-2 gyengébb játékot tennék csak rá)A Samsung felé húz a szívem mert külsőre és a kezelőfelülte is jobban tetszik.Tehát melyik?Mondom kicsit a Samsunghoz húz a szívem de bizonytalan vagyok.:)
2013. nov. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 31/45 |Orfeusz| ***** válasza:
67%

28-cas tanulj már meg szöveget értelmezni. Azt írták, hogy a 4.4 frissítés szempontjából az S4 minit ajánlják, valószínűleg nem látta az itteni kérdést az arénás srác. A kérdező MAGA ÍRTA LE, hogy a sebesség annyira nem fontos neki. Én ennek figyelembe vételével válaszolok. Az meg hogy 8000 helyett 7500 az AnTuTu szerintem kevesebbet számít mint hogy sokkal jobb a képernyő.

És nem vagyok Sony fanboy, se Sonym, se Samsungom nincs, teljesen objektív vagyok.

2013. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
ez egy örök vita lesz :D
2013. nov. 15. 22:12
 33/45 anonim ***** válasza:
68%
Persze, mert túlságosan elfogult vagy.
2013. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
24%
Ja teljesen objektív.Ezen jót röhögtem.Fogjátok fel hogy EGY SZINTEN van a két telefon.Akármennyire is veritek a nyálatokat.Az S4 miniben meg még plusz extrák is vannak.A kérdező ezek fényében dönt(ött).
2013. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
51%
Te ötvennégyes! Te lődd már le magad! Nem veszed észre, hogy senkit nem érdekel a véleményed? Fogd vissza magad, a stílusodból pedig erősen vegyél vissza!
2013. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Megvettem az s4 minit,nekem teljesen megfelel.(azért megkérdeztem a t-mobilba a sráctól,hogy ő melyiket ajánlaná,ő is s4 minit mondott)
2013. nov. 16. 18:12
 37/45 anonim ***** válasza:
50%
Persze, mivel ezt kapják utasításba, mert a Samsung fizet a szolgáltatóknak az eladások után. A pultban üldögélő értékesítők egyáltalán nem értenek a telefonokhoz.
2013. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Akkor kérdeztem meg miután már meg vettem a telefont tehát nem azért mondta,hogy a samsungot ajánlja.Amúgy meg jegyezném,hogy ott volt az asztalon az eladó telefonja,és sony volt,tehát nem lehet azt mondani,hogy samsung fan.:D
2013. nov. 16. 18:28
 39/45 anonim ***** válasza:
56%
Miután megvetted, persze, hogy azt ajánlotta. Miért ajánlotta volna pont a másikat? Neki el kell adni a telefont, nem ésszerű választást hozni...
2013. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel.:)
2013. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!