Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Galaxy S4...

Melyiket válasszam? Galaxy S4 mini vagy Xperia SP?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy komolyabb telefont csak nem tudom melyiket válasszam.Azt mondják kb. ugyan annyit tudnak,De annyira nem érdekel melyik gyorsabb mert semmi extrára nem kell.(néha-néha netezni,telefonálni,1-2 gyengébb játékot tennék csak rá)A Samsung felé húz a szívem mert külsőre és a kezelőfelülte is jobban tetszik.Tehát melyik?Mondom kicsit a Samsunghoz húz a szívem de bizonytalan vagyok.:)
2013. nov. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
66%
Hangerőgombot kameragombként? Ezt honnan veszed? Annak eléggé más szerepe van... Android rendszer? Planned = tervezett, tehát tervezett. Ennél nem tudom jobban lefordítani. Vagy érted, vagy nem. Kinézet? ÍRtam, hogy szubjektív. Akkor minek kötsz bele? Másba nem sikerül?
2013. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
33%
Hogy honnan veszem?Kérlek olvasd el a mobilarénás tesztet.Valahol írták hogy nem tom melyik gombot be lehet állítani kameragombnak amikor fényképez valaki.A planned-re én is azt írtam hogy tervezett ergó rohadtul nem biztos.És csak a spec-nél írták.
2013. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Írtam e-mailt az egyik mobilarénás srácnak.Feltettem neki ugyan ezeket a kérdéseket,ha kapok rá választ megosztom veletek.Én úgy gondolom nekik lehet hinni hiszen nem ma kezdtek.
2013. nov. 15. 19:53
 24/45 anonim ***** válasza:
33%
Nem rossz ötlet,de mire azok válaszolnak.
2013. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
egyszer irtam nekik már rá 2 órára válaszolt
2013. nov. 15. 20:05
 26/45 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

A 2. oldalon aki leírta a sok érvet mindkét szemszögből, igaza van. 3 éve követem a telefonpiacot, szinte minden jelenlegi modellt ismerek, engem ne hülyézzetek le.

Az SP képernyője fényévekkel jobb, mert a PPI arány magasabb ergó nagyon éles a képe. Erre mondhatod hogy parasztvakítás de nem az. Tényleg nagyon észrevehető, főleg netezésre, filmezésre jobb.

Meg minek fizetnél többet egy gyengébb Samsungért? Mert a Sony nem olyan megbízható? Ugyan már! 50 éve vannak a szórakoztatóelektronika élvonalában, ebbe azért bele kéne gondolni.

És az itteni válaszolóknak nemigen kell hinni, aki csak ideír egy ilyen sort hogy 'ne vegyél sonyt fos szar hányadék az összes' annak valószínűleg nincs túl sok tapasztalat meg szakmai tudás a háta mögött. A másik kedvencem meg ha rendesen kifejtett, tényekkel alátámasztott válaszokkal kezdenek el vitatkozni.

Tehát nem nehéz kiszűrni hogy ki értelmes és kinek lehet hinni.

2013. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Azt írták teljesen mindegy melyiket választom mert egy kutya.Hardverileg annyi a különbség,hogy pl.:a játékok egy picivel előbb betöltődnek a játékok,de ha a játék az s4 minin laggol akkor az az sp-n is laggolni fog tehát lényeges eltérés nincs.az sp-re 90% hogy nem lesz 4.4 frissítés míg az s4 minire 90% hogy lesz.említettem a kijelzőt is amire azt mondta,hogy nem feltétlen hátrány a kisebb felbontás mert gördülékenyebben fut az android a kisebb felbontáson(ennek is köszönhető hogy ha s4 minin laggol a játék akkor az sp-n is fog mivel az hd felbontás

és nehezebben mozgatja a rendszer),és 4.3-as kijelzőn elég a qhd (hozzátette hogy lehetett volna hd,de ezzel sincs különösebb probléma)

ő az s4 minit választaná a helyemben mert hosszú távon jobban járok vele mert kap nagy valószínűséggel kap 4.4-et és az sp nagy valószínűséggel csak 4.3-at kap aminek nagyobb a rendszerigénye mint a 4.4-nek így az s4 minin jobban fognak futni a játékok mint az sp-n,nem mellesleg ráadásul gyorsabb is lesz mint az sp.

így már biztos,s4 minit veszek de valaki mondka meg légyszi,hogy mi az a laggolás?

2013. nov. 15. 21:19
 28/45 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni hogy a samsungnak az amoled kijelzője jobban tetszik neki mint a sony tft-je viszont a sonynak hd van a samsungnak pedig qhd

ebbe ne kössetek bele mert ők biztos tudják és én hiszek nekik

de köszi mégegyszer

2013. nov. 15. 21:26
 29/45 anonim ***** válasza:
38%
Na erröl van szó.SZAKÉRTÖK nem pedig márkahuszárok véleményét hallottuk.Ebbe azért nehéz belekötni nem Sonysok?Ennyit a hìres érveitekröl hogy jobb a Sony.
2013. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 |Orfeusz| ***** válasza:
83%

A laggolás általában FPS esést jelent, tehát a grafikus chip nem tudja kirenderelni időben a tartalmat és kimarad egy-egy képkocka, vagy lassul a lejátszás. Gyakorlatban ez a 'szaggatással' egyenlő, akad a kép.

Az már más kérdés hogy szükséged van-e 4.4-re, mivel 90-120 ezres telefonokról beszélünk, a lagg nem fog jelentkezni szinte semmilyen esetben. Nekem egy ennél sokkal gyengébb hardver IS elviszi a HD képernyőt. Lehet hogy kicsit ppifóbiás vagyok de szerintem NEM mindegy hogy 244 vagy 320ppi. Hidd el kihajtja. Ha nem játszol brutál játékokat még észre sem vennéd a különbséget. A 4.4 kisebb hardverigénye meg leginkább a 30-50 ezres kategóriát érinti, a felsőközép telefonok 4.3-mal is remekül mennek.

Azért erőltetem rád ennyire a jobb kijelzőt mert te is mondtad, hogy a gyorsaság annyira nem fontos. Akkor meg a látvány legyen már jobb.

2013. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!