Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az új LG...

Mi a véleményetek az új LG g2-ről? Van akinek ilyen van? Meg van vele elégedve? Iphone 4s, vagy LG g2?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek?

2013. nov. 15. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó a G2, bár nekem inkább Nexus 5 kéne.
2013. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Most hasonlítsam össze nehed a 4S-t, a 2011-es iPhonet meg a G2-t, az LG idei zászlüshajóját? Ez komoly? Hát jó:

[link]


Ettől függetlenül én Nexus 5-öt vennék (ha lenne rá pénzem :D), mert belsőre ugyanaz, mint a G2 csak olcsóbb.

2013. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Eddig nagyon hajlottam az Iphone felé, de ezek után komolyan elgondolkodok. Nekem az LG-ben talán a nagy kijelző, ami zavar... Jó meg persze mind a kettő nagyon drága, pont ezért nem szeretném elkapkodni a döntést :D

2013. nov. 15. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nexus 5 itthon nem olcsóbb a G2-nél :(

De ha USA-ból vagy Németből hozod, az verhetetlen ár érték arányban.

De hogy ne offoljak: i4s vagy G2-re a válasz egyértelműen a G2

2013. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!