Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 vagy Iphone 5?

Samsung galaxy S4 vagy Iphone 5?

Figyelt kérdés
Most készülök új mobilt venni, de szerintetek melyik éri meg jobban?2 évig használtam egy Samsung Galaxy Mini-t, az már teljesen elöregedett.Szeretnék rajta GTA-ni és Minecraft-ozni kb.ennyi lenne a játék része.Filmeket akarok rajta nézni.Melyik a "testhez állóbb"?Melyik tudom jobban konfigurálni?Igazából a Mini-ől nyert tapasztalatok nagyon rosszak voltak,teljesen szént ment a mobil,pedig szinte semmit sem csináltam rajta.Viszont az Iphono-ok meg nem nagyon tetszenek.Így nem tudom eldönteni.Szerintetek?

2013. nov. 27. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy minid ami az androidos telefonok legalja. Ezt ne akard egy felső kategóriáshoz hasonlítani,mert ég és föld.
2013. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért van különbség egy felső kategóriás és egy alsó kategóriás telefon között... Vedd az S4-et, sokkal jobb, szoftvert kivéve.
2013. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vettem.Azt hiszem én is azt akarom.Amúgy még egy kérdés:Mi a különbség az S4 és az S4 mini között?
2013. nov. 27. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb minden. Az S4 Mini egy butított S4. Megfeleztek szinte mindent benne.
2013. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó telefon az is és a minihez képest az is csúcs kategóriásnak fog tünni.
2013. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az S4 Mini-n is futnának a fent említett játékok?
2013. nov. 27. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. De viszont az S4 Mininen nincs olyan "jó" kamerája. Kicsit zajosak a képei. Meg egy Sony Xperia SP lehet leverné .
2013. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nagyon fotókat csinálni,csak telefonálás,gps,net meg pár játék ennyi lenne az egész.De akkor a Mini-t veszem mert az olcsóbb és a hátrányai nem számítanak annyit.
2013. nov. 27. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó képeket csinál. Tapasztalat...
2013. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!