Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltak az okos telefonn...

Mit gondoltak az okos telefonnal való puskázásról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem érettségi tantárgyaknál gyakran puskázok telefonról.
2013. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Arany életetek van.

A mi időnkben még se teló se internet nem volt :D

2013. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

#2

Viszont amíg rákörmölted 2-es betűmérettel a tananyagot a cigipapírra, addig félig meg is tanultad, és nem analfabéta kreténként nőttél fel, mint a mai fiatalok :P

2013. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

#3


Ez a mai fiatalos duma, kezd kicsit unalmas lenni. Nem kis 12-14 éves gyerek vagyok már, de még 50 évesen is zavarni fog, ha ezt a mondatot meglátom valahol.


Egyébként mi ez a kérdés, hogy mit gondolunk róla? Most írjam azt, hogy nem tetszik, vagy írjam azt, hogy tetszik? Ettől neked mivel lesz jobb.

Ha meg valami konkrét válaszra várnál, akkor nem árt bővíteni, és arról fogunk írni. Ha pl. az lenne a kérdésed, hogy nem-e butulnak-e így el a gyerekek, akkor írd azt, és nem fogok arról írni, hogy etikátlan, mert két külön dolog.


Egyébként szerintem semmi baj a puskázással, az meg mindegy, hogy mit használsz puskára.

2013. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha ügyes vagy, akkor csináld nyugodtan.

Mindig találnak rá módót, hogy puskázzanak az emberek - az idő változásával, csak a módszerek változnak (pl. eltünö tinta, WC falára való írás, stb).

2016. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

#3

Abszolút igaz!

2017. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
16%
Én nem ajánlom dupla szívás ha lebuksz egyik azért mert telóztál a másik azért mert puskáztál én jobban ajánlom pl ha van egy műanyag üveged akkor annak a NEM átlátszó papírjára ráírod a puskát vagy ha van átlátszó tollad akkor azt szétszeded és a puskát belerakod vagy papírra rányomtatod a szöveget azt lecellukszodzod és víz alatt elkezded le kaparni a cellukszot pwdig rá rafasztod egy fehér tollra(boccs a helyesírási hibákért)
2017. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Alex Fly ***** válasza:
96%
Bármilyen hihetetlen, puskázás nékül kijártam az iskoláimat. És nem a mobiltelefon hiánya miatt...
2019. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Fruzs33 válasza:
96%

Soha nem volt rá szükségem,hogy puskázzak.

Egyszer ment ki a tanár beszélgetni,addig összetartó osztály lévén adatokat egyeztettük.

Mint minden osztályban,nálunk is voltak stréberek,meg hanyagok is,én a kettő közötti voltam.

A jobb jegyekért hajtottam mindig,egyedül a hetedikkel volt bajom,a kémia miatt,egy pótvizsgával átmentem,nyolcadikban a 2 hét kórház miatt esélyem se volt.

Összességében nem,teljesen szükségtelen

.Rá lehet cseszni elég szépen szigorú tanári felügyelet mellett.

Töri tanárom mindig azt mondta,hogy ha beseggeljük,és saját szavakkal elmondjuk,neki az úgy tökéletes.

A másik a "Csend és hullaszag" mondattal lopta be a bizalmat.

2019. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Küldtek be már ZHt íratni.


Megmondták, hogy ha túl jók lesznek a dolgozatok akkor szorulok.


Úgy hogy rablóból lesz a legjobb pandúr alapon semmilyen elektronikus kütyü nem lehetett elöl, és persze azt aki puskázik 1 perc alatt ki lehet szúrni saját tapasztalatok alapján...


Szerencsétlenek 15 perc alatt feladták és beadták....

2019. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!