Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tesómnak (lány/9) keresek...

A tesómnak (lány/9) keresek érintős mobiltelefont. Melyik a legmegfelelőbb? [Bőv. Lent]

Figyelt kérdés

Nincs mit tenni, egyszer mindenkit utolér a divatőrület.. :) Egy max. 35-40Ft-os összeggel gazdálkodhatok. Lényegében a következő szempontok a meghatározóak:

- elfussanak rajt a játékok (eddigi Samsung Star 3-ján ez vicc kategória volt)

- viszonylag jobb kamera + vaku (5Mp->)

- minőségibb anyagból legyen (ez alatt értem azt, hogy ne törjön hétfelé az első leejtéstől)

- ne legyen túl nagy, de ne is az a mini kategória

- nem utolsó sorban pedig hogy azért lehessen vele mutatkozni

Szóval nincsenek túl nagy elvárások. Ha valakinek lenne valami ötlete, azt megköszönném ! :)



2014. jan. 10. 17:07
 1/9 A kérdező kommentje:
LG Optimus L5 II E460 ?
2014. jan. 10. 17:23
 2/9 Emberek ***** válasza:
Én ilyen árban ha droidos, akkor xperia tipo, ha windowsos, akkor Lumia 520. Bár egyikben sincs vaku
2014. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 |Orfeusz| ***** válasza:

Én a Lumia 520-at mondanám. Igaz, hogy WP van rajta, de neki nem lenne zavaró és sokkal minőségibb (külsőleg) az android alsóháznál.

Csak nincs benne villanó.

2014. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y300 vagy Nokia Lumia 520
2014. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

35-40Ft-ból nem lehet kihozni semmit.


Trollkodáson kívül: Lumia 520. Amire neki kell, arra jó lesz még bőven ez is.

2014. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! LG Optimus L5 II E460-ról mi a vélemény?
2014. jan. 10. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
nem jó, a fent említett kér mobil, a Huawei Ascend Y300 és Lumia 520 többet tud !
2014. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emberek ***** válasza:
-1 a huawei-nek, mert nekem volt, és hol nem tudtam a hívásra válaszolni, hol nem tudtam a hívást letenni. pedig nem futott sok program a háttérben, és nincsen agyonbuzerálva a rendszer.
2014. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia .Végül milyen telefont vettél a tesódnak ? (Én a szintén 9 éves kislányomnak vennék .. de nem kell ,hogy hű de extra legyen . Részemről mellékes a vaku stb ..hiszen azért kapja amire való ,hogy el lehessen érni ill.ő tudjon telefonálni ,ha baj van ).
2014. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!