Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16éves lány vagyok! 62kg-ról...

16éves lány vagyok! 62kg-ról felszedtem 12kg-ott kevesebb mint 1év alatt. pedig alig eszek és mégis hízok! milyen diéta lenne a legmegfelelőbb nekem? 90napos-diétát el szabad kezdeni ilyen korán? és baj ha nem 90napig csinálom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 15:46
 1/8 anonim válasza:
100%
szia!! 17 vok. nem egész 1 éve még 72-74 kiló voltam. azóta sikerült leadnom 14 kilót! mozogtam, kevesebbet ettem. drasztikus fogyit nem csináltam, mert sztem mindenkinek a szervezete kicsit máshogy reagál ezekre, illetve betartani is nehezebb. szóval sztem midnképp kezdj el sportolni, és esetleg meríts ötletet egy két fogyis cikkből, de semmiképp sem kell drasztikusan végigcsinálnod különböző fogyokúrákat. amúgy is, a hirtelen fogyás utn gyakran visszaszaladnak a kilók.
2008. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
Endokrinológiát látogass meg, lehet, hogy hormonprobléma van a háttérben, amit ha kezelnek, múlnak a problémák is.
2008. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm h írtatok!:)

ma kezdtem el a 90napos fogyókúrát amit szerintem 90napig nem fogok ki bírni de próba szerencse.Elég sokat mozgok persze amikor időm is van rá:)de nagyon nehezen mennek le a kilók de majd kiderül:)

2008. ápr. 16. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Türelem és kitartás. Ha nem 2 hét alatt, akkor 6 hónap alatt, de szép lassan le tudod dolgozni magadról a párnácskákat. Meghízni se 3 hét alatt híztál meg.
2008. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen nem 2hét volt!kitartás az megvan csak nem tudom meddig:D.köszönöm a választ!
2008. ápr. 18. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
jézusúristen!! belenyúltál kiscsaj, 90 napos..... nem mondok semmit de prognosztizálom hogy még kövérebb leszel mint ahogy elkezdted, nem rosszmájú vagyok ,csak ez így van..... azt nem írtad hogy hány cm magas vagy, de mindenesetre vissza is fogod hízni a lefogyott izomzatodat, mert zsírégetés 90 napostól nem lesz azt garantálom
2008. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Am meg 176cm vok!és nem csinálom már a 90napost anyum mondta h ezt inkább hagyjam és mást csináljak ha ennyire fogyni akarok:)kevesebbet eszek sokat iszok és mozgok és meglátom mi fog majd kisülni belőle.

köszönöm a válaszokat:)

2008. máj. 17. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a 90 naposat, amit egyébként 90%-ban birnak az emberek(én is) ésszel kell csinálni! ha abbahagyod és nem kezdessz el zabálni meg feküdni egész nap, akkor nem hizod vissza. Azért irják ennyien h visszahizza "mindenki" ha abbahagyják, mert akik elkezdik, nagy részük középkoru, kevés mozgást végző emberek, és utána visszatérnek elözö életükhöz. Egyébként szinte mindegy hogy milyen diétával fogysz le (normális határokon belül, pl 14nap 7kilo diéták meg egyéb hülyeségek kizárva!!!!) el kell kezdeni mozogni is, majd ha abbahagyod a diétát akkro oda kell figyelni a kajára, az adagokra, és mozogni is kell heti 3x.
2009. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!