Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti lehet ez az iphone 4s?

Eredeti lehet ez az iphone 4s?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni a telefont, még bontatlan, de a doboza alapján eredeti lehet, Mert én úgytudom hogy a klóntelefonok dobozának hátulján nincs matrica.Csak látok ott egy china feliratot. Ja, és vajon ios 7 lehet rajta?
2014. jan. 18. 20:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nővéremnek xperia E-je van ami 4 GB-os és bőven elég neki. Énis kb úgy használnám mint ő,ezért gondoltam hogy elég lenne.Vagy iosnál máshogy vannak? Ja és lenne mégegy kérdésem, ha a dobozon ios7es a menü akkor ios 7van rajta?
2014. jan. 19. 11:37
 12/14 anonim ***** válasza:
pontosítok, nekem 158 megát foglal jelenleg a facebook, a messenger, ami ugye kötelező letölteni szintén 126 megát, van még instagram, az 169 megát, ha esetleg kihasználod mondjuk az iMessage-t is, mint én, akkor az üzenetek is 335 megásra dagadnak, nálam fenn van a navigon hungary, 278 mega. zenék nálam 764 megát foglalnak, és bár nem vagyok nagy játékos, a real racing 3 már 1,8 gigát, csak azért, mert az is az ilyen mentéseket és egyéb adatokat is tárolja. ezen kívül még van fenn 3 kisebb játék, skype, viber, amiket nem nagyon használtam amióta újraraktam őket, így kb az alap ~40-50 megát foglalják. így összességében 7 giga van foglalva, és tényleg csak azok a nagyon alap dolgok vannak fenn, amik minden nap kellenek nekem.
2014. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
így van. a 8 gigás idei 4S-nek iOS 7-es doboza van, mivel hát azzal jött ki.
2014. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) És akkor a készüléken is ios 7 fut?

Az alapvető alkalmazások hogy facebook meg ilyenek azok nem fizetősek ugye?

2014. jan. 19. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!