Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 4-em, van...

Ellopták az iPhone 4-em, van rá esély, hogy viszontlátom?

Figyelt kérdés

Egy üzletben dolgozok, ami be van kamerázva, a pulton hagytam a telefonom, egy férfi elvonta a figyelmem, a társa pedig kisétált vele.

A kamerák több szögből is felvették mindkét elkövetőt, feljelentést tettem és csatoltam a felvételeket is.

Az IMEI számot csak holnapra tudom előkeríteni, mert ajándékba kaptam és a vevőnél vannak a papírok.

Az előfizetésemet letiltottam. 3 éves készülék, max 40.000 Ft lehet az értéke

A sok fénykép, videó és telefonszám már biztos odaveszett

:((((((((((((



2014. jan. 21. 22:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ezek az emberek megélhetésszerűen lopnak, nem saját célra.

Elvileg, ha leformázza a telefont kikapcsolja a helymeghatározást is. :(

Ha sikerült neki, akkor az IMEI szám alapján nem nála, hanem a haverjánál lesz meg. (remélem)

Gondolom ezek az "atomfizikusok" nem fognak benne alaplapot cserélni.

Már csak a megnyugvásom érdekében akarom viszontlátni a telefont.

Köszi a válaszokat

2014. jan. 23. 07:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, egészbiztos vagy az egyik volt orgazda, vagy valaki 3. személy, de mondom, ha iOS7 volt rajta, akkor nem is engedi leformázni, csak ha DFU módba kényszerítik, úgy viszont ahogy mondtad, le lett iCloud-ba is tiltva a dolog, restore után nem fogják tudni aktiválni, mert kérni fogja a te Apple ID-det. Maximum alkatrészként tudnak túladni rajta.
2014. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Küldök pár linket hátha meglátod a sajatodet

[link]

2014. jan. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!