Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallottam hogy a sony xperia...

Hallottam hogy a sony xperia sp melegszik. Ez nagybaj? Rosz ugy? Akkor nemtudok játszani?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Melegedés minden mostani okostelefonnál jelentkező dolog, hogy kevésbé, hol jobban. Ez természetes dolog, hisz több gigahertzes processzorok dolgoznak egy ekkora kis készülékben, hűtés nélkül.

Alapjáraton nem fog kandallóvá alakulni, de egy hosszabb játszás, videónézés, vagy internetezés után bizony már izzadhat alatta az ember tenyere. De mint mondtam ez természetes, attól még lehet rajta játszani, ez nem gyártási hiba.

2014. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:D megy a zöld kéz ! :)
2014. febr. 3. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1,7 GHz-s proci hűtés nélkül + egy sp nevű telefon hogyne melegedne? :D
2014. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Playrol toltsd le az akku-battery appot es ellenorizgesd a homersekletet az advanced menupontban ha sarga az meg jo pirosba meg nem ment fel nekem de az mar kicsit bajos lenne
2014. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!