Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Mate kijelzője...

Huawei Ascend Mate kijelzője mennyire éles?

Figyelt kérdés
Árához képest luxus a tudása, de kissé eltántorít, hogy nem annyira tűéles: a kijelző pixelsűrűsége mindössze 241 ppi, szerintem ez nagyon kicsi, főleg egy ilyen telefonnál. Mennyire élesen jeleníti meg a képeket? Ilyen kicsi pixelsűrűségnél nem zavaróak a képpontok?

2014. febr. 13. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a mérete miatt aggódnék
2014. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Részben igaz, mert nem tudnám zsebre vágni, de használat szempontjából nekem nem számít a méret, hiába átlagos méretű a kezem. Mondom, egyedül a kijelző képminősége aggaszt, ezért is érdekelne valamilyen vélemény, főleg akinek ilyen van.
2014. febr. 13. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
a hardveres specifikáció se valami nagy eresztés. egy huawei által előállított proci és grafikus vezérlő van benne, ami nem valami nagy teljesítményre képes , egy xperia sp leveri 2maggal
2014. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alacsony pixelsűrűséget kiváltja az, hogy egy 6.1 colos kijelzőt sokkal messzebbről nézel, mint mondjuk egy 4 colost.
2014. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, mindenképp megfontolom, hogy ilyet vegyek-e. Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!