Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c3 wweb vonhat le pénzt?

Nokia c3 wweb vonhat le pénzt?

Figyelt kérdés
Nokia c3-on (eredetileg telenoros) tmobileos kártyával neteztem úgy, hogy volt mobilnetem rendelve. Nem kaptam értesítőt , hogy lejárt volna ezért miután feltöltöttem az egyenlegem folytattam a böngészést a web (default ap ..nem wifi) lehetőség kicálasztásával. 2nap múlva az egyenlegem 300 Ft alá csökkent holott alig teledonáltam. A netezés vonhatta le a pénzt ? ( Egy másik Eazüléken még mindig jó/ fut a mobilnet )

2014. márc. 11. 11:48
 1/3 Tengor ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik díjcsomag melyik mobilnet előfizetését veszed igénybe.
2014. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telekon (t mobile ) havi 200 MB os net ( net L)
2014. márc. 12. 14:35
 3/3 Tengor ***** válasza:
A Net L esetén nincs túlszámlázási díj. Ha elfogy a keret, akkor lassabb tempóban, korlátlanul, minden további díj nélkül használhatod a netet. Biztos, hogy nem a csomagszámlázású alap net van a díjcsomaghoz rendelve?
2014. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!