Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A problémám az, hogy az osztályomban 9. elején nagyon jóba lettem az osztálytársaimmal, de ma már jóformán egy barátom sincs. Valamiért kirekesztettek, keveset beszélnek velem. Nagyon kevés közös témánk van, mert az ő mindennapjaik a bulizásról a piáról meg a fiúkról szólnak. Engem egyik sem nagyon érdekelt és úgy gondoltam mostanáig hogy ez nem is ciki.... nem vagyok menő lány viszont ők idő közben azok lettek. Sokszor érzem úgy hogy lenéznek vagy hülyének néznek az ötleteim miatt mert ők általában az ellenkezőjét gondolják annak amit én de összefognak ezért mindig nekik van igazuk. Egy tanárom meg is kérdezte szüleimtől hogy vannak e barátaim mert nagyon komolynak tűnök. Hát mostanra állíthatom hogy nincsenek. Tényleg ennyire gáz ha 16 évesen nem fetrengek minden hétvégén részegen az árokban? Sokkal jobban kijövök a nálam idősebb emberekkel. Az ismerősök/rokonok körében teljesen normális lánynak tartanak akivel lehet beszélgetni de az osztálytársaim környezetében ez nem megy. Próbálok nem kilógni a sorból de úgy látszik hogy ez nem sikerül. Mit tehetnék? Hogyan szerezzek barátokat?

2014. febr. 24. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nem öltözködöm a legújabb divat szerint, de normális cuccokat hordok. Úgy vettem észre hogy a velem egykorú fiúknak nem igen jövök be ahol lakom jó pár idősebb fiú lakik akikkel ha találkozom teljesen más a reakciójuk velem kapcsolatban mint a sulis környezetének... nem érzem azt hogy lenéznek.
2014. febr. 24. 20:25
 2/4 anonim ***** válasza:

A megoldást te is megírtad. Keress barátokat az idősebbek között, legyenek akár jóval idősebbek is, akikkel jól megérted magad.

Milyen típus vagy egyébként?

[link]

2014. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán nem gáz ha 16 évesen nem fetrengsz részegen az árokba!!!! Én is így vagyok az osztályommal!!!! Én is 16 vagyok és szinte csak 17-23 éves barátaim vannak!!! Én nagy ívből le$!^#nám őket!!!!! Jobb barátokat érdemelsz ennél!!!!!
2014. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. 1. válaszoló: a teszt szerint ISTJ lett, ami ezt a jellemzést irja: ,,Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget."

Teljesen olyan mintha rólam írták volna.

2014. febr. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!