Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki Vásárolt már külföldi...

Aki Vásárolt már külföldi webáruházban mobilt, mi a tapasztalat? és mi a sci phone, meg a dual sim?

Figyelt kérdés
működik az itt? miért látom azt kinti webáruházak oldalain, hogy sokkal kevesebbe kerül mint itt?de hoygan hozhatom be?
2009. dec. 18. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
arra válaszolok, amire tudok: a dual sim - két sim kártyát is rakhatsz bele, egyszerre mind a kettőt tudja kezelni! Ez akkor hasznos, ha két telefonszámod van, és mindkettőt használod, de nem akarsz két telóval rohangálni
2009. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene külföldi webshopban megvenni (ez elég kockázatos, nincs rá garancia, nem tudod, működik-e, stb.)?....


Itt a Vaterán is rengetegen árulnak ilyen telefonokat és van olyan eladó, aki 1 éves garanciával!!!


Én pont most vettem 3 db ilyen telefont a családomnak Vaterán (dual SIM-kártyás, TV-vel, wifi-vel, 2 kamerával, bluetooth-al, 16 GB-ig bővíthető, stb.), darabja kb. 35ezer Ft-ra jön ki.


Ennél olcsóbban az Ebay-en sem tudnám megvenni postaköltséggel együtt!!!


Ezeknek a Vaterás eladóknak megvan a bejáratott csatornájuk, már 1-2 éve ezzel foglalkoznak, de ha te most vásárolsz először, ráfagyhatsz...


Kifaggattam azt az eladót, akitől én vásároltam (ő már másfél éve ezeket árulja), és azt mondta, hogy a WiFi-s mobilokból még egyet sem reklamáltak nála, ezek jó stabil készülékek!

2009. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, igen : a "dual SIM" azt jelenti, hogy egyszerre 2 SIM kártyát kezel a készülék egyidőben!

(Pl.: beleteheted a munkahelyi és a privát SIM-kártyádat, nem kell 2 db mobilt cipelned. Telefonáláskor választhatsz, melyik kártyáról akarsz hívni valakit.)


A "ScIphone" meg egy fantázianév, merthogy az Iphone-ról koppintották ezeket a mobilokat...

Kivülről is arra hasonlítanak, tudásban meg többet tudnak általában az Apple készülékeinél!!! (Pl. kártyával bővíthető a memóriájuk, a valódi Iphone-nak meg fix a memóriája... Az akkuja is cserélhető, az Iphonnak meg beépített akkuja van...)

2009. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most vásároltam a dealextreme.com oldalról,egy sciphone i68-at ingyenes posta költség 85 dollár az ára.Ez ugye 190-es dollárral 16100 Ft.Adtak hozzá egy 1 Gb MicroSD-t. Ha a kártyát nem számitod kb 15000 Ft a telefon,azért a vaterán ennyiért nem kapsz?A gari 1 év ,csak vissza kell küldeni.Igaz az biztos nem kevés pénz.Ez lutri.Paypal-lal lehet fizetni,csomag nyomkövetéssel.A szállitási határidő ,ha nincsenek ünnepek kb 3 hét Hong Kongból.A csomagot a postás a lakásodra hozza ingyen,csak a telefont kell fizetni.Hát ez se Magyar posta.
2009. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
legutolsó válaszoló , ha lenne szíves megadhatná az e-mailes elérhetőségét, nem kell itt az oldalon, hogy más ne tudja meg, nekem lehet küldeni privit, és akkor válaszolok, vagyis kérdezek még, ha nem teher.köszi
2009. dec. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!