Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? www.xiaomishop.hu Megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy xiaomi mi2s telefont és hát találtam ezt az oldalt. Innen rendelt már valaki? Nem-e csesznek át? Esetlegrendeljem ibuygou-ról?

Vagy honnan rendeljem szerintetek?



2014. ápr. 23. 00:40
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Sziasztok! A xiaomishop.hu-tól NE rendeljetek. Előreutaltam a pénzt, a vásárlás meghiúsult, de a pénzt nem küldték vissza csak hitegetnek hetek óta!
2017. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Sziasztok nálam is ez a helyzet, már kb 1 hónapja.

Van akinek már utaltak vissza pénz?

2017. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert lassan 1 hónapja várok a visszautalásra...
2017. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Na, nekem is sikerült mellényúlni velük.

Aki azóta megkapta a telefonját vagy a pénzét jelentkezzen.

2017. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
na mi van? én is akarok rendelni!! mi történt?
2017. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Én is beleléptem ebbe. Rendeltem tőlük két terméket, már két hét telt el, de még mindig nem jött meg. Emailen érdeklődtem tőlük kétszer is, mindkétszer azt írták, hogy ma odaadják a futárnak. Sajnos előre utaltam, mert úgy nincs postaköltség, de ezek szerint postázás sem lesz.

Így nem tudom pozitívan értékelni a xiaomishopot sajnos.

Egy biztos, nem hagyom annyiban, 11ezer forint értékben rendeltem, de át fogom adni a levelezésemet az ügyvédemnek, majd ő intézi.

2017. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Üdv mindenkinek,

elég későn vettük észre, hogy itt is megy a kommunikáció velünk kapcsolatban, elnézést kérünk, lehettünk volna éberebbek is!

Hogy elsőként a kérdésre is válaszoljunk: megbízhatóak vagyunk, nem tűnünk el. Elég régóta csináljuk, nem szándékozunk sok-sok év munkáját eldobni.

Viszont elég sok hibát is elkövettünk, ami miatt éghet a fejünk, a negatív kritikák igazak: elbénáztuk, ez van. Igyekeztünk állni a sarat, de egyszerűen nem bírtunk el a sokszorosára növekedett megrendelésszámmal, amit a Xiaomi növekvő népszerűsége hozott magával. Elkeveredett adatok, megsérült adatbázis, rossz kommunikáció, beragadt szállítmányok, volt itt minden.

Úgy gondoljuk, hogy a sok-sok fejlesztésnek köszönhetően mostanra sikerült normalizálni a helyzetet, vagyis a fenti kifogásokat már kezeltük és megoldottuk, de ha valakinek mégis lenne még problémája, csak küldje el a rendelésszámát privát üzenetben, utánajárunk és megoldjuk!

Még egyszer elnézést kérünk azoktól, akiknek elvesztegettük az idejét és kellemetlenséget okoztunk, nagyon-nagyon sajnáljuk és igyekszünk összekapni magunkat! Többet érdemeltek és mi nagyon igyekszünk, hogy meg tudjunk felelni a teljesen jogos elvárásaitoknak!


Üdv,

Xiaomishop

2017. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Sajnos én sem olvastam el előbb a hozzászólásokat és rendeltem tőlük egy Mi Mix 2s-t előrendelési akcióban. Tudtam, hogy előrendelési akció, de mikor a 7. héten sem tudták megmondani, mikor érkezik a termék, lemondtam a rendelésem. Természetesen letelt a 14. nap és a pénz azóta sem érkezett meg. Próbáltam őket többször zaklatni, a telefont hol felveszik, hol nem. Apám is kereste őket többször, ő rögzítette a beszélgetést, így kiderült, hogy a pénzem egy angol partnernél van, és fogalmuk sincs, mikor fog visszaérkezni, de "már meg kellett volna történnie". A telefon másik oldalán lévő hölgyet az sem hatotta meg különösebben, hogy teszek egy fogyasztóvédelmi panaszt. A panasz azóta megtörtént, most várom a pénzemet. A hozzászólásaitok alapján meg fog érkezni, csak későn...


Ami vicc, megrendeltem ugyanezt a telefont Gearbestről május 18-án, és ma már elindult Angliából. Szóval aki teheti, soha ne rendeljen a XiaomiShop-tól semmit :O :O

2018. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Megkapta barki azóta a penzt vagy a rendelést? 3 hete várok én idióta előre fizettem....
jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!