Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? www.xiaomishop.hu Megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy xiaomi mi2s telefont és hát találtam ezt az oldalt. Innen rendelt már valaki? Nem-e csesznek át? Esetlegrendeljem ibuygou-ról?

Vagy honnan rendeljem szerintetek?



2014. ápr. 23. 00:40
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Én nemrég Dél-Koreából akartam rendelni más elektronikát [link] , már kattintottam volna a PayPal gombra, amikor még egy utolsó utáni ellenőrzésként megnéztem, hogy mik a garanciális feltételek. Kiderült, hogy van összesen 1 hónap garancia, ha közvetlenül tőlük rendelek. Ezzel szemben ugyanaz a termék megjött németből 2 év garival és olcsóbban, mintha szállítást, vámot meg áfát fizetek a dél-koreaiaknak... Érthető okokból nem szeretek EUn kívülről vásárolni. Az nem igazán érdekel, hogy ők honnan hozzák a cuccot, ha viszonylag nagy cég, és tudom náluk gariztatni.


Xiaomit Hollandiából hozattam Geekbuying-al még annak idején, EUn belül nincs vám meg áfa, viszont 2 év gari van. Eredeti lett, mondjuk nem tudom mit csináltam volna, ha nem az... [link]


Nem tudom, hogy a magyar shop megbízható e. Itt úgy említik, mint az itthoni forgalmazót, tehát annyira nem lehet komolytalan. Az oldaluk és a facebook oldaluk alapján sem tűnnek átverősnek, elég profi módon csinálják mindkettőt. Kevés vásárlói véleményt találtam a neten fórumokban, azok mind pozitívak voltak.

2016. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
Ja bocs, lemaradt a link az itt-ről: [link]
2016. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
Tőlem lenyúlták a pénzt. Se telefon, se visszautalás.
2017. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Wape válasza:
Úgy néz ki, hogy tőlem is lenyúlták a pénzt. Egyáltalán nem megbízható a weboldal.
2017. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Utolsó kettő, ti mikor rendeltetek onnan?
2017. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Ez most már engem is nagyon érdekel, mert 1 hónapja rendeltem tőlük az 5-14 nap szállítási idejű légtisztítót, de csak hitegetnek hetek óta, hogy hold ünnep volt a Kínaiaknál, aztán majd ezen a héten jön, aztán a jövő héten jön, de akkor még a vámon ki tudja mennyit csücsül. Miért írnak 5-14 napot, ha ez hónapokba telik? Vagy tényleg lenyúlják a pénzeket, de akkor rettegjenek, mert olyat a jó Istentől nem kaptak,amit tőlem fognak.
2017. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Csak_Norris válasza:

9.-én rendeltem (előrefizetéssel), 13.-án azt állították hogy 14-20 nap múlva

Rákérdeztem 24.-én hogy akkor most mi lesz, azt mondták 10 nap múlva jön rendelés, azaz 6.-án ha minden igaz.

Rengeteg embert végigkérdeztem, hol az egyik azt mondta hogy a legpocsékabb helyen rendeltem, hol a másik azt mondta hogy neki is egy jó hónapba telt mire ő is megkapta a telefonját.

Nem átverés, csak rohadt sokat csúsznak a rendeléseik ami miatt mindenki utálja őket

2017. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Most már megjött?
2017. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Csak_Norris válasza:

Lószxrt, közölték velem hogy a teló amit rendeltem már nem forgalmazza a Xiaomi, ezért másik de ugyan olyan kaliberü telefont kapok ugyan azon az áron és színben.

Megint 2 hetes csúszás, így legalább 1 hónapja várom hogy jöjjön.

2017. márc. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Csak_Norris válasza:

Redmi 3S

2 hétig még várok, ha nincs semmi infó, és megint rávágják hogy 10-14 nap, visszakérem a pénzemet és máshonnan fogom megrendelni ahol 1-2 hét alatt már a kezemben lesz a teló.

Kerülni kell ezt a céget. Nem szabad innen rendelni, sajnos én beleestem ebbe a hibába hogy nem néztem utána hogy milyen a cég. Általában külföldi oldalakkal vagyok nagyon elővigyázatos, de úgy tűnik hogy itthon se érezhetem magam nyugodtnak.

Valaki Január 21.-én rendelt ugyan úgy Note 4-et, és csak Március 14.-én szállították ki neki a telefont.

2017. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!