Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem az iPhone4-emet...

Beleejtettem az iPhone4-emet egy bögre teába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefon működőképes, csak az alsó egyharmada lett teás, és azonnal kikaptam belőle, szóval nem ázott sokáig. Annyi a baj, hogy a töltő részébe ha berakom a tölőt az minimálisan nedves lesz (ebből arra következtetek, hogy belülről még nedves a telefon). Van esély arra, hogy továbbra is élni fog, vagy egy idő után befolyik a víz búcsút mondhatok neki??

2014. máj. 30. 18:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy jó-e mert nekem bevált csak, hogy másnak is.
2014. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
rendben !! :) mégegyszer köszi
2014. máj. 30. 21:01
 13/25 anonim ***** válasza:

NE TEDD RIZSBE!!! A rizs magába szívja a szoba nedvességét is és csak rosszabb lesz.

Vidd el egy ultrahangos tisztításra egy szervízbe.

2014. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy be volt kapcsolva. Teljesen mindegy, hogy meddig.

De gondolom aki drága telefont vesz, alap, hogy köt rá biztosítást. Ha ezt elmulasztottad, a szerviz még mindig olcsóbb lesz, mint egy új ájfónt venni. Én nem kísérletezgetnék otthon, mert a rizs vagy beválik, vagy nem. De valószínűleg már nem százas a telód, viszont a szakik még megmenthetik talán. És persze alap, hogy ne kapcsold be, ne rontsd tovább a helyzetet. :D

2014. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Te se vagy túl szerencsés. :( remélem működni fog!
2014. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
volt rajta biztosítás, csak aztán mivel az évek során nem volt probléma,feleslegesnek bizonyult. 3 éves a telefon, nem tudom mennyire éri meg sokat foglalkozni vele (mert alapvetően szerintem a mai telefonok élettartamát bőven túlteljesítette). De akkor szerviz!
2014. máj. 31. 09:05
 17/25 anonim válasza:
En egy tal levesbe ejtettem bele, kikapcsoltam beleraktam egy tal rizsbe, ugy hogy ellepte, vartam ket napot, aztan semmi baja nem lett. Ez volt 5honapja!:) tokeletesen mukodik
2014. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. máj. 31. 12:48
 19/25 A kérdező kommentje:
és rizs után rögtön felraktad töltőre?
2014. máj. 31. 12:49
 20/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy működik a rizses bulim után és ha minden frankó akkor mehet töltőre de figyeld kb. 1 óra hosszat.
2014. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!