Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem az iPhone4-emet...

Beleejtettem az iPhone4-emet egy bögre teába! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefon működőképes, csak az alsó egyharmada lett teás, és azonnal kikaptam belőle, szóval nem ázott sokáig. Annyi a baj, hogy a töltő részébe ha berakom a tölőt az minimálisan nedves lesz (ebből arra következtetek, hogy belülről még nedves a telefon). Van esély arra, hogy továbbra is élni fog, vagy egy idő után befolyik a víz búcsút mondhatok neki??

2014. máj. 30. 18:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
NEM ÉRTED, HOGY NE RAKD RIZSBE???? De ha ilyen értetlen vagy, akkor meg is érdemled. Olvass utána, TILOS RIZSBE TENNI! Valami hülye kitalálta és azóta van aki ezt terjeszti, mert nem ért hozzá. Azzal csak ártasz neki, mert a riszben még több lesz a pára ami még csak ront a helyzeten.
2014. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

NE TEDD RIZSBE, SÓBA VAGY BÁRMIBE. Vidd szervízbe!

[link]

2014. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"NEM ÉRTED, HOGY NE RAKD RIZSBE???? De ha ilyen értetlen vagy, akkor meg is érdemled. Olvass utána, TILOS RIZSBE TENNI! Valami hülye kitalálta és azóta van aki ezt terjeszti, mert nem ért hozzá. Azzal csak ártasz neki, mert a riszben még több lesz a pára ami még csak ront a helyzeten."


Részben igaza van. úgy kell a telefont beletenni, hogy a rizs ellepje azt, és az edényt amibe a rizs van, nagyjából LÉGMENTESEN lezárni.

2014. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
na, rizsben volt egy napot, utana eleinte nem akart mukodni a hangszoro teljesen, de azota nincs ra panasz :)
2015. márc. 14. 20:38
 25/25 anonim válasza:

tedd egy ral rizsbe, es hagyd ott par napot

en anno egy tal levesbe ejtettem bele, kikapcsoltam es egy tal rizsbe raktam, 2 nap kivettem, semmi baja, mar 2 eve!:)

2015. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!