Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy Nexus 5?

IPhone 5S vagy Nexus 5?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemesebb venni ? Melyikre jön tovább a frissités ? Melyiknek az aksija bírja tovább ? Melyiknek bírja tovább, hogy ne kelljen vinni szervízbe olyan okos miatt hogy nem kapcsol be meg ilyenek és melyik a leg strapabíróbb ?

2014. jún. 5. 14:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És vízálló tokot hol lehetne kapni Nexus 5-re ebay-en csak ilyen nagyon rondákat láttam [link]
2014. jún. 5. 19:26
 12/28 A kérdező kommentje:
És még valamit kérdezni szeretnék. Szaggat valamilyen játék is Nexus 5-ön vagy az én netem rossz ?
2014. jún. 6. 09:43
 13/28 anonim ***** válasza:
16%

Nem találkoztam még egyetlen játékkal sem, ami akadozott volna Nexus 5-ön.


Vízálló tokba viszont nem tudok segíteni.

2014. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
És a Wifizgetés mennyire működik vele ? Mert suliban van egy wifi ami állandóan cseszegette a telefonomat (Eddig Galaxy S Plus-om volt) úgy, hogy a telefon nem akart rácsatlakozni. Meg magától kikapcsolgatott meg ilyen problémák jöttek fel :D Osztálytársnőm iPhone 5-én pedig mindig egyből kapcsolódik. A kérdésem az, hogy Nexus 5-ön is előbb utóbb probléma lesz vagy pedig ez a wifi hibája vagy csak rengetegen használják.
2014. jún. 6. 11:23
 15/28 A kérdező kommentje:
Csak akkor volt ez a probléma ha bekapcsoltam a wifit
2014. jún. 6. 11:24
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
A Nexus 5 wifi-je teljesen rendben van, ha jó a forrás, akkor minden működni fog.
2014. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat :)

Tudnátok mondani előnyöket és hátrányokat a Nexusnál ?

2014. jún. 6. 14:44
 18/28 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Internetről érdemes telefont venni ? (PL:eBay) Vagy fennál a veszély, hogy elkeveredik a postán meg ilyesmi ?
2014. jún. 6. 14:55
 19/28 anonim ***** válasza:
16%

iPhone 5S-hez képest a legnagyobb különbség az OS-be van, de ha attól eltekintünk, akkor Nexus 5 előny:

- sokkal olcsóbb

- jobb kijelző (bár az iPhone 5S kijelzője sem szar)

- nagyobb kijelző (ez lehet előny és hátrány is, számomra pl. előny)

- jobb üzemidő


Hátrány:

- gyengébb kamera

- kevésbé prémium anyaghasználat (nem gagyi a Nexus sem, de azért az iPhone csak fémből készült)


De a legfontosabb az tényleg a szoftver, minden más csak másodlagos. Alap dolgokra mindkettő ugyanúgy képes, mindkettő stabil, gyors, biztonságos, stb.

Nexus/Android testreszabhatóbb, több mindenre is képes (hisz rendszer szinten bele lehet nyúlni), Apple/iPhone-nak meg mondhatni jobb az "ecosystem"-je, tehát ha van Mac gép, Apple TV meg ilyenek akkor elég szépen össze lehet ezeket kapcsolni (bár Android sincs sokkal lemaradva).

2014. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Akkor szerintem a Nexus 5 marad
2014. jún. 6. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!