Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhonera váltani?

Megéri iPhonera váltani?

Figyelt kérdés
6,1' méretű Android telefont cserélnék iPhone 5re, a kérdés az, hogy jobban járok e..
2014. jún. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Mi zavar az Androidban, hogy cserén gondolkodsz? Mennyire használod a rendszer olyan képességeit, amelyeket iOS-ben nélkülözni leszel kénytelen? (Pl launcher csere, bluetooth fájlküldés...)
2014. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó az iOS is, bizonyos téren jobb az Androidnál, bizonyos téren rosszabb.

Szóval elsőnek el kéne döntened, hogy miért akarsz váltani, mi nem tetszik a mostani telefonodba, és vagy lecserélni egy másik Androidosra, vagy egy iPhone-ra.

2014. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

"bluetooth fájlküldés" Ki az a gyökér, aki ilyet használ még? Emailben mindent el tudok küldeni, vagy viber, whatsapp.

Vagy mega, ahol 50 giga ingyen tárhelyem van.


Hogy mi lehet vele a baja? Elég végig nézni az oldalon hány ember szív az androiddal.

2014. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
56%
Képzeld, sokan használják a bt-t, csak az ios felhasználók nem tudják, mert az ő csodatelefonjuk képtelen rá. Minek küldözgessek neten? Egy butatelefonon hogy nézed meg az emailt pl???
2014. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ráadásul nem mindenkinek van mobilnete, hogy bárhol, bármikor át tudjon küldeni e-mailben dolgokat! Meg akinek van is, minek a mobilnet forgalmat növelni ezzel, ha máshogy is megoldható?
2014. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, utolsó ez az égető probléma még itthon...vannak országok, akik egy itthoni 4 gigás mobilnet áráért korlátlant kapnak...és így egy normális országban sem az fm rádió, sem az alternatív "ingyenes" fájlküldözgetési módszerek nem hiányoznak már, itt meg sokan tényleg néha amiatt is hisztiznek, hogy hogy a fenébe nem lehet fm rádiót sem hallgatni, amikor egy butatelefon is tudja...egyébként én sejtem, mi a gondja...gondolom ez a tipikus 40-50ezer körüli noname kategória, amin elcsodálkozol, hogy fuu mekkora, de aztán meglátod, hogy csak 800x480as felbontású, meg van benne 512 mega ram, és még egy ráhányt jelly bean, ami sose lesz frissíthető már tovább. egyébként szerintem sem jársz rosszul...lehet, vannak, akiknek fájó pont a bt fájlküldés, én már legalább 5 éve semmi ilyesmit nem használtam, sem iOS-em, sem más platformon. én csak azért nem vettem ebben az árkategóriában iPhone 5-öt, mert szintén hazánkhoz(azon belül a telekomhoz köthető), hogy egy nyomorult sim kártyát is egy vagyonért cserélnek...és ameddig csupán az iPhone 5-5C-5S használ nanosimet, addig csak plusz nyűg, hogy akkor most párszáz Ft-ért mégis vegyek egy adaptert, ha később visszaváltok egy másik márkára, és abba microsim kell.
2014. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Képzeld, sokan használják a bt-t, csak az ios felhasználók nem tudják, mert az ő csodatelefonjuk képtelen rá. Minek küldözgessek neten? Egy butatelefonon hogy nézed meg az emailt pl???"


Itt max egy dolgot tudsz buta telefonra átküldeni az pedig zene, mert nyilván nem névjegyet. Azt elküldöm sms-be főleg mivel a legtöbb csomagban már ingyenes.

Viszont a buta telefon csak bőven alacsonyabb minőségű zenét tud fogadni.

De áruld már mit kell ma küldeni Bt, mert annyira kíváncsivá tettél, hogy mi ez?

Nyilván nem, excel tábla, mert azt nem tudja megnyitni.

2014. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!