Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a Galaxy Ace 3 valaha, bármilyen frissítést kap? (GT-S7275R)

Figyelt kérdés
Még április elején vettem egy ilyen telefont, viszont szerintem frissítés téren ráfáztam. Amikor először bekapcsoltam, akkor egyből elérhető frissítéssel fogadott, örültem és fel is tettem. Viszont azóta semmi. A 4.4-et várom, de most, hogy kijön az Ace 4 (Aminek egyébként gyengébb a hardvere...), elszállt a reményem. Írták még fél éve, hogy a Samsung teszteli a frissítést, de szerintem ez eddig nem tart. A másik lehetőség az, hogy a Samsung már az 5.0-ára gyúr, és majd akkor. (Mivel a KitKat kapcsán az S III mini is előkerült, csak egy olcsó indokra hivatkozva nem kap frissítést. Itt arra gondolok, hogy mivel az Ace 3 nem olyan régi, ezért talán gondolnak rá.) Szerintetek lesz ebből valami? Vagy ezt szívtam? Bár nem olyan vészes, mert a 4.2.2 is friss, csak a Wi-Fi problémát javítsák már...

2014. júl. 3. 18:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Szerintem jó ez a tempó, de csak akkor, ha Nexus-t használ az ember. Ellenkező esetben lehet várni a frissítéseket.
2014. aug. 30. 08:31
 22/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Nem csak Nexusnál, csak számomra az olyan készülékek drágák
2014. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!