Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a Galaxy Ace 3 valaha, bármilyen frissítést kap? (GT-S7275R)

Figyelt kérdés
Még április elején vettem egy ilyen telefont, viszont szerintem frissítés téren ráfáztam. Amikor először bekapcsoltam, akkor egyből elérhető frissítéssel fogadott, örültem és fel is tettem. Viszont azóta semmi. A 4.4-et várom, de most, hogy kijön az Ace 4 (Aminek egyébként gyengébb a hardvere...), elszállt a reményem. Írták még fél éve, hogy a Samsung teszteli a frissítést, de szerintem ez eddig nem tart. A másik lehetőség az, hogy a Samsung már az 5.0-ára gyúr, és majd akkor. (Mivel a KitKat kapcsán az S III mini is előkerült, csak egy olcsó indokra hivatkozva nem kap frissítést. Itt arra gondolok, hogy mivel az Ace 3 nem olyan régi, ezért talán gondolnak rá.) Szerintetek lesz ebből valami? Vagy ezt szívtam? Bár nem olyan vészes, mert a 4.2.2 is friss, csak a Wi-Fi problémát javítsák már...

2014. júl. 3. 18:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát ez... szívás. De végül az S3 se kapta meg. Akkor az egyetlen út CM11.
2014. aug. 24. 13:13
 12/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:
az s3 sem kapta mev a 4.4-et??
2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sem az S3, sem az S3 mini. A Samsung arra hivatkozott, hogy nincs bennük elég RAM. Szerintem pedig nem kell az S5 összes funkcióját bele préselni egy korábbi csúcsmodellbe, és akkor már el is bírná a frissítést. Jó az úgy, ahogy eddig is volt.
2014. aug. 26. 11:14
 14/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:
és Ace 3-ra lesz 4.3??
2014. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Most nincs rá frissebb a 4.2-nél, a Samsung már a 4.4-el (se) foglalkozik és most jön az 5.0. És szerintem, ha 4.4 nem volt rá, akkor 5.0 se lesz. Plusz hamarosan lesz Ace 4.
2014. aug. 26. 11:55
 16/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:
sajnos :( pegid ahogy észre vettem, egyre kevesebb dolog kopaktibilis az ace 3 rendszerével :(
2014. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ezért írtam, hogy az egyetlen út a CM11. Bár ez sajnos garanciavesztős, de mégis sokan megcsinálják. (Én nem tartozom közéjük, még.)

Egyébként pontosan mi(k)re gondolsz? Szerintem az Android 4.2 még elég friss és a Google Kamerát kivéve még nem találtam olyan programot, ami ennél frissebb androidot követelt volna meg.

2014. aug. 26. 13:36
 18/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:

a gyári videó lejátszó

meg a Chrome-ot sem frissíti már :(

2014. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor ezért nem vettem én észre semmit! XD Én a Chrome helyett Dolphin Browsert használok, a gyári videó lejátszóval pedig semmi bajom, de ha lenne, akkor még mindig ott az MX Media Player.
2014. aug. 26. 20:27
 20/22 Gyulai Dávid Dániel válasza:
tul gyorsan adjak ki az android es az alkalmazas frissiteseket :(
2014. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!