Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Iphone 4S-t venni?

Megéri még Iphone 4S-t venni?

Figyelt kérdés

Mikor megjelent akkor tudom, hogy nagyon jó volt és több ismerősömnek is van/volt. Kérdésem, hogy megéri még venni? Androidost semmi esetre se szeretnék. A sajátom is borzalmas és az ismerősi körben se teljesít túl jól (még az S4 mini és társai sem). Sajnos anyagilag nem tudom megengedni magamnak az 5/5C/5S-t szóval ez maradt.

Köszi :)



2014. aug. 2. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Max 1-2 nap mi?

Telekomnál 3 hétig ültek az Iphone 5-ömön és nem tudtak cseretelefont se adni."

Minek mentél a Telekomhoz? Bemész Andrássy 36.-ba és tényleg 1-2 nap alatt vagy adnak egy újjat, vagy kijavítják. (Tapasztalap, nem is egy.)

2014. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

így van...szolgáltató csak töketlenkedik...és a szabad másolgatásról jut eszembe...mostani telómon a zenéim 90%-a ismeretlen előadó, albumborító nélkül, amit az iPad-em iTunes-al szinkronizálva teljesen normálisan lát, plusz míg iTunes-ban az egész könyvtárból egy körben az összes olyan zenét ki tudom választani, ami kell, addig ez másolgatós módszerrel úgy megy, hogy először a nem albumos számokat kiválogatom, ezután megyek arra a durván 20-30 albumra, amiből albumonként sem kell az összes szám mindenhol, tehát durván 5-6x annyit dolgozok azzal, hogy mappákban keresgélem a számomra szükséges zenéket :D

komolyan mondom, ez az iTunes fóbia már annyira szánalmas...úgy beszélnek itt róla, mintha belehalnának abba, hogy esetleg használni kéne...de egyébként gépen is biztos úgy hallgatsz zenét, hogy semmi könyvtár, te magad fájlkezelőben keresgéled a zenéidet, és egyenként nyitod meg, mert az sokkal egyszerűbb, minthogy megkerestesd az összeset egy zenelejátszóval XD

nagyob kijelző is nagyon szubjektív, nekem most 4,5" van, és kényelmetlen...azzal a tartással, amivel az iPhone-t is meg tudtam fogni(kb a telefon alsó felét markolva), nem tudnám elérni a kijelző felső sarkát hüvelykujjal, csak ha fogást váltok...:D szóval te olyan dolgokat mondassz SP-ben pozitívumnak, amik mindenki számára nagyon durván egyénfüggőek...úgyhogy nem sikerült meggyőznöd, dolgozz még rajta.

2014. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a kérdésre válaszolva: Megéri-e?

1. Mennyiért?

2. Milyen specifikációkkal?

Ha erre a kettőre válaszolsz, megmondom, hogy megéri-e. Én sem ajánlom az Androidot futtató telefonokat, a Windows-osokat pedig főlleg. Ha pedig mégis Android, esetleg Windows-t futtató eszközt akarsz, akkor ne valami pLaphone-t vegyél, mert ha azzal garancián belűl van valami (Már ha van rá garancia.), akkor mehetsz vele kínába, de akkor sem érnél sokat szerintem. Az Apple garanciarendszere viszont eléggé kidolgozott, stabil és megbízható. Annyit azért tudj a 4S-ről, hogy 1 évvel késöbb ilyenkor, már nem fogsz tudni szoftvert frissíteni. Az iOS 8 még rá fog menni, de valószínűleg akadozni fog rajta. Ha ez téged nem zavar, akkor vedd meg. Ettől eltekintve az iPhone-t ajánlom a legszívesebben. Amúgy megkérdezhetem, hogy mennyit szánnál rá? Mert lehet, hogy ha újonnan szeretnél venni egy 4S-t, annyiért kapsz egy használt, de valamennyi ideig Apple garanciális iPhone 5-öt, amit garanciaidő lejárata előtt meg tudsz hosszabbítani 1 évvel 20E. Ft.-ért.

2014. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :) androidost tényleg nem szeretnék nevenincset meg főleg nem. még az érdekelne hogy karácsonyra kb mennyit csökkenhet az 5S ára?
2014. aug. 3. 14:58
 15/16 anonim ***** válasza:
nemsokat. valószínű az újat szokásuk szerint kivonják a forgalomból, a használt pedig most is ilyen 130-150 körül van, tehát az új iPhone ha ilyen 200-220 körül fog megjelenni, nem sokat zavar az 5S árán. ha mondjuk 160-180ezerrel nyitna, akkor csökkenne, dehát ez egy szép álom itthon a csodás adóinkkal :D
2014. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egy mai csúcskategóriás android telefon összehasonlíthatatlanul gyorsabb, jobb, mint egy olcsóbb, régebbi, bár az s4 mini nem egy rossz telefon, de használni tudni kell

a nokiák sem rosszak, ha tetszik a csempe, gyorsak és szép képeket csinálnak

olvass/nézz a neten olyan teszteket, összehasonlításokat, amiket hozzáértők csináltak, ne arra alapozz, amit innen-onnan hallasz, menj be egy telefonboltba, és nyomkodj végig pár jobb telefont, hátha mégsem olyan rossz, ne ítéld el anélkül, hogy a saját szemeddel látnád

ha meg kell az alma, akkor inkább várd meg, míg az 5/5c olcsóbb lesz, vagy kezdj el rá gyűjteni, nem sokkal drágább a 4s-nél

2014. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!