Danivok111 kérdése:

Sony vagy samsung?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Sony sokkal jobb. :)
2014. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Come back ***** válasza:
26%

Ami jó vagy jobb az nem veszteséges!

[link]

2014. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a Sony veszteséges, még nem szarabb. Samsung egy felkapott márka azért veszik olyan sokan. Nekem akinek a fiatal korában még a Sony volt menő, minőség ( nem telefonban mert akkor a Nokia volt megkérdőjelezhetetlen minőség) szoba se jöhet a Samsung. Több Sony termékem van és még nem csalódtam.
2014. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Come back én meg az iHungary-n azt olvastam, hogy az előző negyedév alatt a samsung bevétele 27%-ot csökkent az előtte lévő negyedévhez képest. Egy márka nem attól lesz jó, hogy milliárdokat keres.
2014. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Come back ***** válasza:
26%
Leegyszerűsítve van egy alma piac. Van a Sony néni, a Huawei néni, az Apple néni, a HTC néni. Mindannyian almát árulnak egy ugyanazon a piacon (a világon). Egyforma standjuk van (ugyanazok a reklám szakemberek állnak rendelkezésére). Valami miatt az emberek a Samsung, IPhone néni almáit választják. Talán azért nem vesznek a Sony nénitől, mert több a kukacos alma nála, vagy nem olyan szép az alakja. Egy biztos, az Apple és a Samsung sikerrel raktározott el pénzt a télre. Amíg a Sony néni kölcsönt kell kérjen mivel veszteséges volt neki EZ AZ ÉV IS!
2014. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

"Egyforma standjuk van (ugyanazok a reklám szakemberek állnak rendelkezésére). "


Vagy nem...



Azért csökkent a szarsung és a crapple részesedése, igaz?

2014. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Come back ***** válasza:
Olvasd el újra amit írtam! "Egy biztos, az Apple és a Samsung sikerrel raktározott el pénzt a télre. Amíg a Sony néni kölcsönt kell kérjen mivel veszteséges volt neki EZ AZ ÉV IS!" Hol van még a tél? A gazdaság egy sinus görbe. Egyszer lenn, egyszer fenn! Csökkent, de nem termel veszteséget! Ősszel jön ki a Note 4 és az IPhone 6. Hidd el!!! Nőni fog az eladás, miközben a Sony talán esetleg egy picit talpra áll.
2014. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire értesz a témához, akkor hogy-hogy bedőlsz a samsung undorító üzletpolitika, reklám és parasztvakításának? A design az szubjektív, de a legtöbb ember szerint rondák is (tisztelet a kivételnek, pl az s4 mini és a note 3 arányait egész jól eltalálták). Főleg a 10 colos tableteken a fizikai gombok, és a műanyag ház a legtöbbet kritizált téma. Nem beszélve a touchwiz-ről, ami sok hasznos (és kevésbé hasznos!) alkalmazással/feature-rel lát el minket, de képtelenek kevésbé lag-free-vé tenni. Inkább a régen jól bevált márka neve miatt veszik meg a samsungokat, nem azért, amit manapság nyújt. Eléggé elszálltak az árazással is mostanában, de aki megelégszik a galaxy felirattal, az továbbra is meg fogja venni.

A sony-ban meg nem tetszik ahogy a frissítésekkel bánnak, pár telefont (pl sp) teljesen elrontottak, és vannak "kukacos" szoftverű telefonjaik, amiken csak a custom romok segítenek. De tapasztalataim alapján megbízhatóak, és nem vészes az áruk sem.

Még a bevételről annyit, hogy az apple évente 1-2 telefont ad ki, a sony is 10 alatt, a samsung meg legalább 50-et, így sokkal nagyobb esély van arra, hogy valaki épp azt vegye meg, főleg hogy nyomják a reklámokat orrba-szájba.

2014. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Come back ***** válasza:
41%
Én a megbízhatóság miatt szeretem a Samsungot. Használtam eddig Samsung W, S3 és Note 2 típusú telefont. Semmi gondom nem volt velük, mondjuk szakszerűen használtam őket. Az hogy valakinek nem jön be a BMW szokásos hűtőrácsa ami megkülönbözteti a többi autótól, az az ő hülyesége (Samsung esetében is igaz). Nekem bejön a telefonjuk designa. Nem mintha ez lényeges szempont, minden telefon lapos és vagy négyszögletű vagy lekeríkett sarkú. Nem a Mini Legyen a minta, a Note 2, 3; az S3 S4 S5 a többmagos processzorral kizárt hogy laggoljanak NORMÁLIS állapotban! Látod, a Note 2 óta a Samsung szépen frissíti magát önállóan. Sok ember azt se tudja, hogy mi az root, nem hogy a Custom rom. Még egy indok, hogy miért hátrány Sonyt venni. Nem nézek rendszeresen tévét, de alig látok Samsung reklámot, és mint ahogy azt írtam előbb azonos képzett reklám szakemberekkel rendelkezik minden cég. Ki tiltja meg a Sonynak hogy ne gyártsanak 10nél több telefont? Hmmm...? A Samsung hatékony stratégiát választott, széles körben mozog a telefon piacon. Ugyanezt a Sony is megtehette volna. De nem tette. Szívás!
2014. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Elhiszem, és örülök, hogy neked jó tapasztalataid voltak. De se az apple-lel, se a samsung-gal, se semmi mással ne legyünk elfogultak, mert minden egyes gyártónak vannak rossz termékei és lépései. A samsung megbízhatósága példás, a galaxy minim fél percig víz alatt volt, befolyt a lé a képernyő alá, de én aznap bekapcsoltam, és működött. Azóta a telefont megvette a húgom, használta egy darabig, majd az anyámé lett, mert az ő nokiája elromlott. A mini viszont továbbra is működik. Lassú, laggol, semmi nem kompatibilis vele, az akku elöregedett, de működik. Ellenben az s3-mal már nem voltak ilyen jó tapasztalataim. Kényszerbezárások, akkuproblémák, indokolatlan akadozás, stb. Most egy xperia sp-t használok, amit a 4.3 kicsit lelassított, de egyéb bajom (még :D) nincs vele.
2014. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!