Danivok111 kérdése:

Sony vagy samsung?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 20:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

a kérdezőhöz:

Sony


egyébként ezek már olyan cégek, melyek rendkívüli tudástárral rendelkeznek. valami hasonlót tudunk-e gyártani?


csak úgy..a samsungnak van olyan hajógyára, ahol hegesztőből egy műszakban háromezer dolgozik.

a sony olyan leborokban kutat, ahol több mérnök van, mint nálunk diplomás..


mi meg fikázzuk őket..ugyan kérem..pfff..

2014. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Come back ***** válasza:

Általában, 99% mindig a Samsungot fikázza. Lásd Szarsung és mindig a sok reklámukkal támadnak! Mintha a többi cégnek tilos lenne reklámozni. A kapitalizmusban a teljesítményt az eladásokban mérik és a Samsung teljesít(ett): [link] és [link]

"Ha a legtöbbet eladott mobilokról van szó akkor egyértelműen Apple és Samsung készülékeket várunk, de van azért meglepetés is a listában."


A Sony sehol nincs mobil telefonok terén, bár nagy múltú cég.

2014. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
"A sony sehol nincs" nem gondolod, hogy ez egy kicsit túlzás? 10 emberből legalább 3-nál sony-t látok. De még mindig úgy gondolom, hogy a minőséget nem az eladások száma határozza meg.
2014. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szerintem kategorikusan nem lehet kijelenteni hogy melyik a jobb.Mindkettőnek vannak nagyon jó dolgai,és vannak kevésbé jók.

Nem vagyok márkafüggő,Sony laptopom van..3 éves múlt...az ég világon semmi hibája nincs.(illetve csak annyi hogy a billentyűzetét kellene kipucolni,de a szervizes nem vállalta mondván hogy több kárt csinálni,mint hasznot...így csak kifujatni lehet)

A mobilom pedig jó pár éves Samsung,semmi extrát nem tud a kamerája pocsék,DE még mindig működik és szerviz se látta soha :)pedig kb 4 éves telefon és az aksija is még mindig nagyon jól bírja.

De tudok ellen példát is Sony-ra is és Samsungra is :)

Sokat segítene a kérdező,ha mondjuk belinkelne a Sony és a Samsung által gyártott telefont..ez alapján könnyebben lehetne véleményt mondani :)


Ellen példát nem írnék most mert túl hosszú lenne :)

2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Come back ***** válasza:
20%
A top 10ben nincs sehol. Veszteséget mikor termel egy cég? Ha nincs eladás. Mikor nincs eladás? Amikor mást vesznek helyette az emberek? Miért vesznek mást az emberek? Túl drága? A Samsung is drága. Kevés a reklám? Ugyanolyan reklám szakemberek vannak mindenütt? Ha a Sony olyan kiemelkedően magas színvonalú és minőségi telefont gyártana, akkor nem csak a hülye magyar vásárolná, hanem a világ többi része is. A technikailag sokkal előre haladottabb nyugat Európa is. De a tények mást mutatnak. Normális ember minőséget vesz. Ezt tükrözik az eladások.
2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Normális ember minőséget vesz. A fanok, meg a divathajhász tinik meg azt ami menő/drága. Pl a xiaomi az egyik legjobb minőségű telefonokat gyártja, olcsók is, mégse veszi azt minden egyes ember.
2014. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Te nagyon el akarod magaddal hitetni, hogy a samsung mindenek felett áll...
2014. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Én például erről a xiaomi márkáról soha életembe nem hallottam. :(

De most meg is nézem! :)

2014. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Én se, de megnézem ;)
2014. aug. 4. 17:18
 20/33 Come back ***** válasza:
Én a szememnek hiszek és a tényeknek. A Samsung nem áll semmi felett, viszont a mobilpiac tortájából övé a legnagyobb szelet.
2014. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!