Danivok111 kérdése:

Sony vagy samsung?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 20:07
1 2 3 4
 21/33 Come back ***** válasza:
A fanok okkal lesznek rajongók. A divathajhász tinik többsége csóró. Nem ők tartják el a Samsungot
2014. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ide illik az a mondás, hogy a látszat csal. De ez tényleg igaz, hogy sok telefont adnak el. Viszont hogy "ugyanazok a reklám szakemberek", abban már nem vagyok biztos. Legalábbis másképpen foglalkoztatják őket, ugyanis nyíltan a samsung költ magasan a legtöbbet reklámokra.
2014. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Come back ***** válasza:
Tehát azt mondod, hogy a Sony képzetlen reklám szakembereket alkalmaz és egy ilyen nagy cég olyan csóró, hogy nem engedheti meg magának a sok reklámot! :D XD :D XD Hiszen együtt kezdték az androidos készülékek gyártását a Nokia hanyatlása után egyforma esélyekkel! :)
2014. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem képzetlen, de nem is tolakodó. Azt gondolom, hogy teljesen rendben van, ha valakinek vagy egy jól bevált márka, amiben megbízik és szívesen megveszi a termékeit. De ha elvakult, hajthatatlan módon akarja ráerőszakolni az álláspontját másokra, az nem helyes. De ha már adott a téma, a note 10.1-gyel vagy az xperia tablet z2-vel járnék jobban? Nemsokára megvenném (amint sikerült eladni az ipad 4-em) és nem tudok dönteni. A samsungban tetszik a multi window és az s-pen, a sonyban pedig az, hogy vízálló, erősebb, van benne miracast, jobb zenés felület, playstation certified, meg a többi. Neked (nektek) mi a véleményetek? Tablet téren melyik gyártó terméke a jobb?
2014. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Come back ***** válasza:
Sehol nem tolakodó jobban a Samsung mint más gyártók termékei. Nem fogok ajánlatot mondani, mert ha a Samsungot ajánlom, akkor megint rám száll mindenki a baromságaival, és ezt már nagyon unom. Ha a Sonyt ajánlom, akkor magamnak mondok ellent
2014. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Legalábbis én nem vagyok olyan. Tapasztalatra/véleményre vagyok kíváncsi. Ezzel a kettővel mindenki rendelkezik, és ezért nem helyes elítélni valakit. Leginkább az érdekelne, hogy ugye a wifi only note 10.1 2014 edition-ban 4+4 magos proci van, ami gyengébb mint a sonyé, és nem tudom, hogy ez, és a magsabb felbontás mennyire hat ki a játékok futtatásánál (1-2 évig biztos használnám).
2014. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Come back ***** válasza:

Te nem, de nézd meg a többi ezelőtti választ. S nem véletlenül ilyen alacsony a válaszadási statisztikám is. Na jól van, de fogadjunk, hogy majd jön egy okoskodó. "A samsungban tetszik a multi window és az s-pen" Ez a két kedvenc funkcióm a Samsungnál. Hát nem baromi jó nem az ujaddal egy precíz dolgot gyorsan megcsinálni. A toll az remek dolog, gondolom utána néztél a YouTube-on. A Multi window egyszerre hallhatsz egy Vlog videót a háttérben, s közben meg nyugodtan Facebookozhatsz.

"a sonyban pedig az, hogy vízálló, erősebb. Rugby meccsre fogsz járni vele szakadó esőben? Amúgy is vigyázni fogsz mindkettőre. "van benne miracast" A Samsungban is van Hasonló illetve letölthető a play áruházból. jobb zenés felület szintén letölthető. playstation certified csak akkor jó, ha van Playstationod otthon, amúgy meg a controllert használod vezérlésre. Jelenleg egy játék sem használ 4 magos processzort még a számítógépen sem. Tökéletes játékra + ott a tollas játékok is!

2014. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Come back ***** válasza:
Bocsánat, a kérdőjel kimaradt. Hát nem baromi jó nem az ujaddal egy precíz dolgot gyorsan megcsinálni?
2014. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
De igen, remek élmény tableten rajzolni megfelelő szoftverrel. Az ipadomhoz vettem egy adonit jot pro-t, de nem jött be annyira, legközelebb gumi végű lesz. Azt, hogy erősebb, azt a hardverre mondtam :) a multi window-ban a legjobb, hogy támogatja a youtube-ot. A sony-ban van small apps nevű funkció, és kitehetsz a képernyőre vagy 6-7 appot, amik nem töltik ki a teljes képernyőt, de lehet őket húzogatni, átméretezni. De ebben a samsung szerintem profibb. A miracast az nem szoftveres funkció, utólag telepített appal nem lehet pótolni. De ha wifin keresztül ki lehet vetíteni a samsung képernyőjét lg okos tévére, akkor nekem mindegy hogy milyen technikát használ. Mindenesetre kösz, hogy erőt vettél magadon és válaszoltál. Érted, hogy mit várok el, ugye? (Nem csak tőled, mindenkitől) hogy ne a gyártó, hanem a funkciók, használhatóság szerint döntsük el valamiről, hogy jó-e vagy sem. Ja és a samsungnak pirospont jár a vakuért. Eddig a tablet z2 felé húzott a szívem (meg a pénztárcám :D) de egyre jobban kezd megtetszeni a samsung. Gimnazista vagyok, és nem ártana, ha a tanulásra is használhatnám a tabletet. És a samsung nagyon ott van a plusz "perk"-ekkel, pl 25 dolláros gift card google play-hez, egyéb feliratkozások, ajándékok. Már csak abban nem vagyok biztos, hogy ezeket itthon is fel lehet használni.
2014. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Come back ***** válasza:
[link] itt van a baromira olcsó Kínai termék
2014. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!