Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleimet h...

Hogy vegyem rá a szüleimet h kapjak egy (új) telefont?

Figyelt kérdés

Először is , a pénzem megvan rá , 12 vagyok , a régi tök sz.ar : tiszta karc , picike , nincs wifije , szóval semmi nincs rajta.

Szval , hogy enyhítsem meg őket??



2014. aug. 11. 19:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igaz :)
2014. aug. 11. 20:49
 12/20 A kérdező kommentje:
és köki a választ
2014. aug. 11. 20:50
 13/20 anonim ***** válasza:

sok dologtól függhet, de persze mi nem nagyon tudunk segíteni.

nyilván az egyik, hogy mennyid van rá, és mit szeretnél. fontos, mivel tegyük fel, belemennének, de ha jövőre már az is olyan kegyetlenül lassú lesz, hogy megkeseríti az életed, és nagyon szeretnél megint váltani(benne van ez is), akkor ott megint nem néznék szüleid jó szemmel.

másik dolog, hogy mennyire tudsz rá vigyázni, mennyire van biztonságban. feltehetőleg nagyon figyelnél rá, meg minden, de ettől függetlenül bármikor elvehetik tőled nagyobbak, odaadod egy osztálytársadnak, az véletlen elejti, és még lehetne sorolni.

jó persze, ez régebben volt már nálunk is, de osztálytársam is úgy hordta a telefonját, hogy csak amikor kellett neki, egyébként otthon volt. szóval úgy mondjuk én teljes mértékben támogatnám a vételt, ha legalább suliba ne vinnéd.

nekem lopták már el a telefonom suliban, igazán szar érzés, akkor voltam 13 szerintem.

2014. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
vigyázni úgy gondoltam rá h a régi szar.abbat vinném
2014. aug. 11. 21:04
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme egy jobb telefonnak?
2014. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
csak az iskolába vinném a sza.rabbat. mer ott se tudok vele többet csinálni min a régivel ( levan ködolvaa a wififi vagy mi)
2014. aug. 12. 12:34
 17/20 anonim válasza:
Köss alkut. Jegyekkel, otthoni munkával, bármivel. És mondd meg nekik őszintén, nyugisan, normális hangnemben, hogy minek vennél fölösleges sz.rokat abból a pénzből, amiknek nem is örülsz, ha ennek hasznát vennéd jobban, ezt szeretnéd és nem mellesleg a családi gép vagy foglalt, vagy kapkodni kell az osztozás miatt... Lehet, hogy "minek?", de komolyan, mit gondolnak, mi lenne jobb helyette? Mindig úgy voltam vele, hogy a gyereknek a zsebpénze meg az ajándék nem arra való, hogy alapvető szükségletekre költsük, ami ünnep meg érdemek nélkül is meg lesz véve, mint a tanszer, az ebéd,a bérlet vagy a ruhák. Az arra való, hogy azt kapja, ami nem kell, hanem amit ő szeretne(normális keretek közt). Velem is így volt, hugommal is, nem vagyunk elkényeztetve, ez így fair.
2014. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Még dolgozzon is szegény hogy elkölthesse a pénzét? Mondd meg hoyg megveszed, én kyváncsi vagyok hogy mit szülnak
2014. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 14. 18:32
 20/20 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem engedik. nm való nekem MÉG ilyen. meg akkor majd nem fogook tanulni. ( pedig jól tudják h pont én vagyok az aki mindig mindent bemagol.) győzködtem apát és azt mondta h 6. év végén ( szülinapomra a 13.-ra talán kaphatok. még át gondolja.) de anya reménytelen egyszerűen nem engedi. szerintem életem végéig kinozna ezzel. lehetséges az az oka h tanárnő. már lemondtam az új telóról szóval nem kell írni.:( de köszi mindenkinek aki válaszolt.:)

szóval ennyi. :(

2014. aug. 28. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!