Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone mitől jobb a többi...

Egy iphone mitől jobb a többi okos telefontól?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 19:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%

#20, úgysem hisszük el, hogy nem fagyott le soha, esetleg akkor, ha nem használtad :D Volt felsőkategóriás Androidos telefonom, alig volt rajta app, de már elkezdett akadozni.


"Persze aki telepakolja mindenféle marhasággal, az meg is érdemli hogy lassuljon/akadjon. "


Nem az a lényege, hogy rátegyük ami kell? Szerintem hagyjuk meg a döntést a felhasználónak, majd ő tudja, hogy mit akar használni. Ha mindent le szeretne tölteni, nem teheti meg a "nagy nyitott Android felhasználó"? Ki akar örökké azzal foglalkozni, hogy "na most ezt letölthetem-e, vagy már belassítja"? Senki. Az iPhone 5s-emen közel 300 alkalmazásom van... nem mindet használom, de semmi okom letörölni, mert meg sem érzi a rendszer. Ha meg egy évben egyszer kell, ott van, és tudom használni...

2014. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
49%

Az meg, hogy hány évig bírja az tulajfüggő.

Havernak fél évig bírta, uncsim szabadulna megfelé tőle, mert csalódott benne, T-mobile-nál dolgozik és elmondta, hogy sok panasz érkezik hozzájuk iphone-okra. Ugyanis a problémás dolgokat, tapasztalatokat nem verik nagy dobra, csak a hangzatos reklámokat és a bemutatókat...

2014. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
#21 nehogy te döntsd már el, hogy ki mit tapasztalt... az meg, hogy neked akadozott, rossz telefont választottál... És mégis milyen is volt az a felsőkategóriás telefon?
2014. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
40%

22-es, jó ismerősöd van :D több helyen is az lett megerősítve, hogy például telekomot pénzeli a samsung, ha az ügyintéző az ő terméküket ajánlja a többi helyett...:D


de amúgy tényleg tökmind1, felhasználófüggő...van, aki tényleg nem akasztja meg az androidot, de ha nem rak rá szinte semmit, akkor minek költene 120-140ezret egy telefonra? :D

2014. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
5%

"3 éves a telóm, Androidos és abszolút nem lassult be/nem akadt/nem fagyott le soha! "


ez nettó hazugság

2014. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne az?
2014. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

még senki nem írta. aktivációs zár. ez az, ami miatt kiemelkedik a többi telefon közül...

jó, persze ez sem védi meg magát a hülye tolvajoktól, de akik célzottan lopnak, azok tudják, hogy iPhone-t nincs értelme lopni, mert nem lehet újra beaktiválni...

egyéb telefonon hány perc alatt lehet egy hard resetet csinálni, és máris lehet újra használni...ha meg attól félünk, hogy szolgáltató letiltja, átírják az imei számot, máris eladható.

2014. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
48%

Van 1 cikk amivel bizonyítja, hogy új iPhone érkezése utána az új iOS-nak köszönhetően belassulnak a régi iPhoneok. Akit érdekel a cikk Írjon privátba küldöm a linket. Kérdezőnek elküldtem privátba.


Testvéremnek is Iphoneja van asszem 4s vagy 5s , de iTunszal nekem kellett segíteni neki, mert ő nem igazán ért a gépekhez, de még én is szenvedtem vele, hogy hova mit szinkronizál, f**zságot másol a gépemre, miközben nem is kértem stb. Plusz regisztálni kell valami fiókot is hozzá. Szerintem is túl macerás.

Annyit beismerek, hogy többnyire stabil és jól futnak rajta az alkalmazások, de ahhoz képest amennyire korlátozzák benne a felhasználó "szabadságát", ez a minimum.

2014. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 bp1985 ***** válasza:
34%

Abban, hogy az Apple készíti a telefont

(iPhone), Akarod mondani foxxcon... A többi beszállítóról ne is beszéljünk. Az Apple az oprendszerből veszi ki a részét, de az sem teljesen saját termék.

2014. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#30., azért, mert Magyarországon gyártanak Audit, az az autó magyar lesz? Bár így lenne... teljesen mindegy, hol gyártják.
2014. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!