Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone mitől jobb a többi...

Egy iphone mitől jobb a többi okos telefontól?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 19:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
23%
Mert ha azt kérdezed hogy miben jobb, akkor gondolom nem menőzni akarsz vele, hanem használni. Arra pedig nem a legjobb, főleg a jelenlegi árak mellett.
2014. szept. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
38%

jobbnak semmiben nem jobb.

Az alkalmazásai közül majd' az összesnek megvannak az alternativái más gyártók termékeinél is.

Hardverrel ugyanaz a helyzet.


Van aki szereti, van aki nem, én elég praktikus ember vagyok, így pl nem adnék ki sok százezret egy olyan telefonért, aminek a képességeihez nagyban hasonlót (sőt, akár jobbat) egyharmad áron megkapok.

Nekem egy almás logó nem ér ennyi pénzt :)


Szóval, konkrétan válaszolva a kérdésedre: Nem jobb.

2014. szept. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%

Maga a telefon szerintem sem jobb, mint a többi.

Ugyanis itt nem maga a telefon a jó, hanem az, ahogy a (egyfajta, egy gyártótól származó) telefonhoz az op.rendszer jól van optimalizálva.

Off: szeretem az ilyen kérdéseket, mert aki nem a harapott almásokkal ért egyet, óvodás módra lepontozzák őket...

2014. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
63%

Abban, hogy az Apple készíti a telefont (iPhone), és rátesz egy operációs rendszert, amit szintén ők készítenek (iOS).


Tehát tökéletes összhangban van a kettő, nagyon jól optimalizált. Az Android rengeteg gyártó telefonjára van "optimalizálva" (már ha lehet ilyet mondani az Androidról).


Emiatt egy iPhone 2-3 év után is elég gyors, mert a frissített operációs rendszerek sokkal jobban működnek rajta. A legdrágább Androidosok is elkezdenek akadni-laggolni maximum 1 év után. (Hiába van bennük 4 magos CPU, meg 3 giga RAM, ha nincs rendesen optimalizálva.)


Az iPhone használata során érzed, hogy egy prémium termék van a kezedben (az anyaghasználat, a minőség miatt is)... mindenki aki 10 percnél tovább használt iPhone-t beláthatja, hogy nincs egy szinten az Androidosokkal.

2014. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
szerintem előbb azt találjuk ki, mi az alternatíva kérdező. úgy könnyebb lenne választani. mint írtam második válaszban, nem minden esetben jobb választás. függ az igényektől is, meg a telefontól is. én például normális esetben a samsungot jó messze elkerülném...de ha valakinek az a vágya, hogy állandóan főzött romokat keresgéljen, hogy kiváltsa a samsungos hulladékoptimalizált megoldását, és nem szeretné élvezni az iPhone-t, amit csak bekapcsol, és működik, akkor természetesen jobb a samsung...
2014. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
21%

# 14:


"mindenki aki 10 percnél tovább használt iPhone-t beláthatja, hogy nincs egy szinten az Androidosokkal."

Ezzel nem értek egyet! Nekem volt "szerencsém" összehasonlítani egy iphone-t több androidos telóval.

Nem értek egyet például azzal sem, hogy elkezdenek akadni egy év után. Nekem már harmadik éves a telóm és abszolút nem akadt meg soha. Szóval ez már itt bukik ez a megállapítás a saját tapasztalataimat nézve.

Másik dolog amivel nem értek egyet, hogy sokkal prémiumabb lenne mint bármelyik más gyártó felsőkategóriás készülékei.

2014. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
22%
Maga a készülék semmiben sem jobb! Az észrevehető különbség az OS miatt van!
2014. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
71%

abban jobb amit már feljebb is írtak, mindent optimalizálnak rá, és addig nem adnak rá ki egy alkalmazást amíg az meg nem felel a követelményeknek.

Szóval nem akadozik, fagy le mint androidos társai egy idő után.

2014. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Akkor hány évig bírja egy iphone?
2014. szept. 21. 14:50
 20/34 anonim ***** válasza:
63%

# 18: Akkor leírom neked is:

3 éves a telóm, Androidos és abszolút nem lassult be/nem akadt/nem fagyott le soha!

Szóval ezért is nem kell általánosítani.

Persze aki telepakolja mindenféle marhasággal, az meg is érdemli hogy lassuljon/akadjon.

Az iphone ezért is nem lassul/akad, mert zárt rendszerű és nincs annyi app rá mint androidos társaira.

2014. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!