Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a Lumia 520-amat...

Frissítettem a Lumia 520-amat Windows 8.1-re és eltűnt az a funkció, amikor szavakat tudok felvenni az auto correct-be. Valahogy vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Egyébként ha átállítom angol vagy német nyelvűre a billentyűzetet, ott megvan ez a funkció, ezért nem értem, hogy miért hiányzik a magyarnál.
2014. okt. 7. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már a 8.0-ban sem emlékszem erre a funkcióra...

Na de mindegy is, elképzelhető, hogy a frissítéssel tűnt el. A nyelvek között vannak funkcióbeli különbségek, pl. SWYPE billentyűzet is csak bizonyos szótárakhoz van.

Visszaállítani a Nokia Software Recovery Tool-lal tudod, számítógépről, USB-n keresztül. De nem ajánlom, hogy csak ezért visszaállítsd, ugyanis akkor leragadsz a telefonszoftvernek azon a szintén, ahogy kijött a gyárból (bár tudom, Windows felhasználóknál ez nagy divat). És azért elég sok jó újdonság kerül bele az új WP alverziókba.

2014. okt. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!