Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok letölteni...

Miért nem tudok letölteni semmit Google Playről? (több lent)

Figyelt kérdés
Van telefonon 20MB szabad hely, SD kártyán pedig 2.7GB... és nem tudok letölteni egy 10MB-s cuccot (mindegy hogy mit, mindenre ezt írja, még a kisebb cuccokra is), mert azt írja, hogy nincs elég hely a telefonon. Próbáltam átállítani, hogy SD kártyára rakja (ha már azon több a hely...), de sehogy sem bírtam átállítani. Mit tudok tenni ez ellen?

2014. okt. 19. 12:42
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
Szia. Márpedig a kevés belső tárhely bizony KEVÉS. Egyetértek az előttem szólóval.
2014. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Come back ***** válasza:

Itt letölthető a clean master; ha nem engedi a telepítést, akkor nem tehetsz mást, mint gyári beállítások visszaállítása.

[link]

2014. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
De akkor meg mi a szarnak van a ki*aszott SD kártya? Ezzel nem titeket oltalak, hiszek nektek, csak ez nagyon hülyén van akkor megoldva...
2014. okt. 25. 15:46
 14/37 Come back ***** válasza:
Az sd kártya a zenéknek és a képeknek van fentartva, de az alkalmazás kezelőben az alkalmazás infóban egyesével gond nélkül át helyezhetőek az appok az sd kártyára
2014. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Át vannak helyezve... de aahh, mindegy, köszi a válaszokat:)
2014. okt. 31. 12:41
 16/37 PPLaci válasza:

Sziasztok!

Talán még olvassa valaki ezt a topicot és tud segíteni.

A Play-áruház progival nem tudok fellépni a marketre.

Azt mondja: nincs kapcsolat. Ez nem igaz, mert bármit meg tudok nézni a neten a böngészővel, le tudom tölteni a leveleket, a Skype, és a Viber is működik. Ami változást észrevettem az az, hog régen a wifi ikon ZÖLDRE váltott ha kapcsolódtam a netre, most meg csak FEHÉR. Természetesen postafiók/jelszó be van állítva a telefonon. Ugyan ezzel a párossal egy tablettel vidáman be tudok lépni a marketbe. A telefonon futo kernel 2.6.35.7, Android 2.3.7, és Ice Armor 3.

2 db ZTE Skate telefon van a családban és mindkettő ezt csinálja. Gyári beállításokat nem szeretnék csinálni, mert már egy jól belakott telefon.

Várom a tapasztaltak segítségét. Köszi előre is! Laci

2015. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Come back ***** válasza:
Beállítások> alkalmazás kezelő> Play áruház> adatok törlése
2015. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
FFFFffuuu, ez a kérdés... azóta már rég áttértem iOS-re. :D
2015. jún. 13. 19:09
 19/37 Come back ***** válasza:

Fuuuu! S az Ios mennyibe kerül? Nem mindenkinek nyugati szintű a fizetése! Ráadásul nem is értem, hogy mi itt a probléma? Egyszerűen, és gyorsan javítható a legtöbb esetben az android. Az iPhone nincs micro sd foglalat (tudom, te nálad ez pozitívum) s ha elhasználódik az akkumulátor, dobhatod ki úgy, hogy a készülék még prímán működik (nem cserélhető az Iosban akkumulátor). Szóval nem kell úgy dicsőíteni az Iost, és nem szabad hasonlítani Az olcsó kategóriás androidhoz, ahol a play store nem működik néha. Egy 150 ezres androidnak semmi baja nem lesz, mert magasabb árkategória.

S itt nem az Iost szidom, hanem az androidot védem.

2015. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem szidtam az Androidot, volt már másik Androidos telóm, családban is vannak Androidos telefonok, és köszönöm, de nekem egy életre elég volt az Androidból. Nincs iPhone-ban SD kártya foglalat, ez igaz, zavaró, de érthető az Apple részéről, hogy miért nem adnak ilyen lehetőséget... ugyanis általában mindenki a legolcsóbb, Hong Kongból érkező 2 Ft-os SD kártyákat veszi, amik borzasztóan lassíthatják a telefont, és ezt sokan a telefon hibájának hiszik. Ha elromlik az akksi, akkor bizony könnyedén kilehet cserélni, csak pár csavart kell kihajtani (amit persze garancia keretein belül elvégeznek, ha még érvényes). Egyébként ne értsd félre, a saját kérdésemre értettem, hogy "fuuu ez a kérdés...", és én nem néztem le senkit, és nekem sincs nyugati fizetésem, hidd el... Egyébként a Nexus-ok jók, tudom, azokat én is jónak tartom (még mielőtt ezzel jönnél).
2015. jún. 13. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!