Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok letölteni...

Miért nem tudok letölteni semmit Google Playről? (több lent)

Figyelt kérdés
Van telefonon 20MB szabad hely, SD kártyán pedig 2.7GB... és nem tudok letölteni egy 10MB-s cuccot (mindegy hogy mit, mindenre ezt írja, még a kisebb cuccokra is), mert azt írja, hogy nincs elég hely a telefonon. Próbáltam átállítani, hogy SD kártyára rakja (ha már azon több a hely...), de sehogy sem bírtam átállítani. Mit tudok tenni ez ellen?

2014. okt. 19. 12:42
1 2 3 4
 31/37 Come back ***** válasza:
A winfos telefonról az a véleményem, hogy szerepet játszott a Nokia becsődölésében. Tehát nem a legjobb operációs rendszer.
2015. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Jobb, mint a Laggdroid;)
2015. jún. 15. 14:38
 33/37 A kérdező kommentje:
Meg nem azért, de jöttél itt, hogy "Nem mindenkinek van nyugati fizetése", de most írtad, hogy mindig csúcskategóriás Samsungokat veszel, amik nem sokkal olcsóbbak, mint az iPhone...
2015. jún. 15. 14:39
 34/37 Come back ***** válasza:

Persze hogy azt írtam, mivel te cikizted a bajba került segítségkérőt:

"FFFFffuuu, ez a kérdés... azóta már rég áttértem iOS-re. :D"


Én az ő és azon emberek nevében reagáltam, akik valóban nem engedhetik meg maguknak a drága ár érték arányban túlzó Apple terméket. Ez a válaszod, már ne haragudj, de nagyon lenéző volt: neked IPhone-od van, mi meg az őskorban élünk!

S mégegyszer leírom utoljára, aztán törlöm a kérdésed a listámról: a jó android NEM LAGGOL! A Samsung Mini kategória feletti készülékei biztosan nem ha megfelelően karban van tartva!

Most pedig pár cikk arról, hol van ma az android:

[link]


[link]


[link]


Goodbye! :)

2015. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Come back ***** válasza:

Láttam, hogy írtál! Nem olvastam el, egyből töröltem, és letiltottalak. A kérdésed az előzményekből halásztam ki, és ez tényleg az utolsó válaszom. A 36%-os válaszadási statisztikám pont az elvakult IPhone fanok miatt ilyen alacsony. Szóval pontozd csak tovább le nyugodtan! Ha azt mondom, hogy minden nő k...a, az igaz? Nem, mert a te anyád gondolom nem az. Ez vonatkozik az androidra is. Na most én elhiszem neked, hogy az olcsó készüléken szar az android, és ráadásul rengetegen is gyártják, tehát változik a minőség. Az iost csak egy cég gyártja, az Apple, tehát nem korrekt az Apple céget, egy céget összehasonlítani az összes többi android céggel. Ráadásul az android egy operációs rendszer, ami jól működik, ha jó a hardver is. Neked a hardverrel van a bajod. Na most miért szar az android olcsóbb kategóriában? Logikus a válasz, mert akkor senki sem venné meg a drágábbat! Hiszen minek dobna ki pénzt a drágábbra, ha az olcsó is működik megfelelően!? Ez üzletpolitika. Az Applenál nincs ilyen, ott csak egeegy típus létezik, az IPhone 4, 5... stb. Ott nincs olcsó kategória, mert ez Amerika, ott nem gondolnak a szegényekre, de hagyjuk most a politikát! Ha a HTC például csak egy fajta mobilt gyártana, csak egy telefont tervezne, lenne a gyöngyszeme akkor lenne jogod kritizálni az androidot! Amit te nem akartál, hiszen írtad reakcióként arra a mondatomra, hogy az androidot védem. A lagdroiddal és annak a ténynek a nem tudomásul vételével, miszerint a drága az minőségi holmi a világon mindenhol, és az én android 4.3 semmi baja, betelt a pohár. Ráadásul jössz nekem a Windows Phonennal, ami a béka segge alatt van Az eladások tekintetében! Mert az androidot veszi a világ többsége, tehát nem lehet szar, ha mindenki Azt veszi!


Végső búcsú! Ha ezt fel fogtad, már elértem a célom, és nincs értelme tovább ezt a témát agyon ragozni. Ha ezt sem fogtad fel, akkor jól tettem, hogy végeztem egy buta gyerekkel, már bocs! Apropó, ha már ios vs. Android volt a címe a privát irományodnak, Akkor mondok pár tényt, 1. Az ncoreon a letölthető appok 90%-a androidos, ami azt jelenti, hogy nem kell megvenni a play áruházban, hanem szabadon letölthető. Az IPhone csak 10% app, ami fent van körülbelül. S ezt biztosan tudom, hogy a pou app fizetős volt anno az IPhoneon egyedül, lehet azóta változott. 2. A felhő tárhely kis része van ajándékba az Applenál, miközben [link]

nekem 50 giga van 2 évig, az Apple nem Ad ennyit ingyen. 3. Az okos tévék inkább android barátok, mint Ios. Apple tévé tudtommal nem létezik. 4. Mozgó háttér hiánya az Iosban, ami nagyon fel tudja dobni a telefont. 5. Az akkumulátor csere körülményes az Iosnál...stb.

Ez a szín tiszta igazság. Nem én találtam ki! Kérlek ne szidd az androidot!

2015. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Tudod miért tiltottál, tudod miért merted megnézni az üzenetem? Mert tudod, hogy igazam van.:) Ennyi. Én teljesen normálisan válaszolgattam, de kezdtél el bunkózni, de ilyenkor meg már én vagyok a sz* r szemét... Csak magadat minősíted, sajnálom. Még az elején azt hittem normális vagy, meg is örültem, hogy végre valakivel lehet értelmesen vitázni... erre tessék, csalódtam. A kisebbségi komplexusod miatt pedig mindent támadásnak veszel... komolyan mondom, keress fel egy pszichológust.
2015. jún. 17. 12:25
 37/37 A kérdező kommentje:
Jah és még mindig nem fogtad fel amiket leírtam előnyöket... MERT B* SZTAD ELOLVASNI, de én azért olvassam el a te * szságaid, ugye? Annyira felidegeltél, bocsánat, de egy segg vagy. Védjed a fos Laggdroidod, pár év múlva meg kiröhöglek, hogy én még mindig lassulás nélkül tökéletesen tudom használni az iPhone-t, és minimális veszteséggel eltudom adni.:) Mondtam: Trabant és Lamborghini esete.
2015. jún. 17. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!