Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Hogyan győzzem meg a szüleimet arról hogy legyen egy iphone 4s telóm?
2014. nov. 8. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Több eszük van mint neked. Tudják hogy nem éri meg.
2014. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Pl: kell egy ilyen telefon. Ha nem kapod meg, megállsz a növésben.
2014. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
73%
Sehogy, mert szerintük neked minek olyan telefon, és szerintem is csak a hátulján beleharapott alma miatt kell mert az annyira "menő" meg amugy is az iphone túlértékelt.
2014. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval ha androidos telefont kérne, akkor rendbe lenne a dolog, igaz? hagyjuk már...nem ezzel van gond...gyűjtsél...ha nekem kellett valami, akkor annó ha szülinap vagy ilyesmi volt, nem kértem ajándékot külön, hanem pénzt, és mikor összegyűlt, megvettem. és sose szóltak bele szüleim, mire költöm, csak az hasznos legyen. ebben az árkategóriában inkább vegyél egy használt iPhone-t, mint egy samsungot vagy sony-t...vagy esetleg egy nokiát...de az úgy nem működik, hogy benyögöd, hogy ez kell, adjanak rá pénzt csak úgy, mert abból úgyse lesz semmi...
2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én például most karácsonyra S5-t kérek, te is mondhatod azt, hogy karácsonyra, névnapra, születésnapra összesvéve kérnéd ezt, és egy évig nem kérnél semmi mást sem, de mivel "jó szülői kötelezettsége", így névnapodra, születésnapod, hanukára, miegyébre ugyanúgy fogsz valamit kapni, lehet,kisebb értékbe, de legalább kapsz mást is.
2014. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyűjts pénzt és mond, hogy karácsonykor pótolják a maradékot, amúgy iphone 4S nem jó választás!
2014. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!