Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 1020 as készüléket...

Nokia Lumia 1020 as készüléket vásároltam. Az első pár napban gond nélkül csatlakozott a wifi hálózathoz, aztán egyszer csak nem csatlakozott többet, van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Ha újraínditom a routert akkor csatlakozik és tökéletesen fut. De ha ki kapcsolom vagy a hatósugaron kivül megyek már nem csatlakozik ismét ujra. Van megoldás ez ügyben? Más hálozatokhoz gond nélkül kapcsolódik.

2014. nov. 13. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján lehet nem a teló a rossz, hanem a router beállításaiban lehet valami. Esetleg ugyan azon a csatornán van, mint egy szomszédé, és ez megzavarja a telót. Ha máshol jól működik, akkor itt is kéne.
2014. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az otthoni routert sasolnám meg első körben
2014. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A csatorna automatikusra van állítva, de probáltam már alacsony és magas csatornákat is. Ki vettem a Mac szűrőt is,de az sem segített, és a QSS is deaktiválva van.
2014. nov. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!