Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak egy új telefont?

Figyelt kérdés
A történet a következő. 2 éve használom a jelenlegi telefonom, ami egy Huawei U8500-as modell. Fél éve kicsúszott a tartójából, ami nem volt becipzározva, így miutan a földre esett, a képernyője összetört, de minimálisan. Apukám csak egy hónapja tudta meg, és kitért a hitéből, hogy hogyan is lehetek ilyen felelőtlen. Karácsonyra csak egy kérésem volt, még pedig egy új telefon. Apukám azt mondta, hogy; Nem kell nekem új telefon, mert nem bírok rá vigyázni. Igazából a feltételezés teljesen jogos, de a szituáció elkerülhetetlen volt. Már felajánlottam nekik, hogy a jelenlegi erős négyes átlagomnál valamennyivel jobbat produkálok a cél érdekébe, és mivel részletre vennénk a készüléket, a spórolt pénzemből fizetném én addig, ameddig bírom, de még igy sem hajlandóak engedi. Szerintetek miként tudnám rávenni őket erre a célre? Már magyaráztam, hogy nekem nem egy IPhone kell, semmi pénzért nem szeretnék olyat, egy jóval olcsóbb telefont néztem ki, és azért lenne szükségem újra, mert ez a széria teljesen lejárt, és a telefon állandóan kikapcsol magától, lefagy és kiírja, hogy megtelt a memória, holott 4GB memóriakártya van benne, s a fele sincs még tele.

2014. dec. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Igazuk van. Majd ha te dolgozol majd meg érte meg fogod becsülni.
2014. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem egyébként, szerintem nyugodtan vehetnének telefont neked, hacsak nem vagytok annyira megszorulva. Max dolgozz egy pár hetet diákmunkán.
2014. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11%

Hát ha nem veszik meg neked keresd meg rá a pénzt.

Most 14 éves vagyok és 3 éves telefonom van még se panaszkodok.13 évesen nyáron annyi pénzt összetudtam szedni hogy legyen tabletem nem olyan nehéz.Igaz összetörték de ez már más téma.A lényeg az hogy ha nem veszik meg találd fel magad és keress pénzt.(Ha kiváncsi vagy hogy csináltam elküldhetem privátban.)

2014. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az anyagi helyzeteteket, de pl. az én öcsém összetört 1 tabletet, 1 20k-s tabletet, melynek nem működött a töltője elbizniszelt 800ft-ért, és állítólag elhagyott egy Xperia Minit. Ez sokkal durvább dolog, mint a te eseted. Viszont szerintem lehetséges az, hogy karácsonyra mégis 1 okostelefon lesz a fa alatt nálatok. Ilyenek a szülők. Először ellenkeznek, majd később lehet, hogy kellemesen csalódsz. Igaz, attól függ, hogy milyen szüleid vannak. :)
2014. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én hogy gondod van a telefonnal, de rengetegen használnak ma is Samsung Galaxy Y-t meg hasonlókat, amik egy kategóriával alatta vannak, mégis kibírják. Meg ha rosszul működik akkor tanítás után beugorhatnál vele egy szervizbe.
2014. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!