Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont keresek, de nem...

Mobiltelefont keresek, de nem értek hozzá! Mivel mindenki másra esküszik, teljesen elbizonytalanodtam. Milyen típust vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-t használtam eddig, de már nem bírom idegekkel. Kicsi és lassú! Többször szerettem volna földhöz vágni, de még "él"! Nagyobb, jól látható kijelzőre, gyors netkapcsolódásra és erős akkumulátorra lenne szükségem. Nem értek a telefonokhoz és már olyan sokféle telefont dobtak piacra, hogy nem tudok választani, belefulladok a dömpingbe. Az ára max. 100.000, -Ft-ig mozoghat.
2014. dec. 31. 14:21
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Megnéztem az ajánlott telefonokat.


Három tetszik közülük:


1./ LG G2 D802 16GB

2./ LG Nexus 5 D821 16GB

3./ iPhone 5S 16GB


(A többiről még soha életemben nem hallottam, ami természetesen nem azt jelenti, hogy rosszak lennének, csak számomra a márka jelzés teljesen idegen.)


Az első kérdésem, hogy melyik jobb a két LG körül?


A második pedig az, hogy melyiket javasoljátok a háromból?

2015. jan. 1. 15:25
 12/33 kérdező.. ***** válasza:

Szép sorrend.

A két lg közül szoftveresrn a nexus verhetetlen.A G2-nek viszont jobb az akksija és a kamerája egy kicsit.Te döntsd el hogy mi a fontos számodra:a gördülékeny szoftver vagy a nagy akksi.Hozzáteném hogy a nexusban sem rossz az akksi de a G2-ben jobb.


Az iphone5s-nél pedig gyorsabb a nexus.De most android vagy IOS?Ezt te tudod hogy zárt rendszert vagy egy szabad androidot.

2015. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy a LG G2-ben jobb kamera és nagyobb kapacitású akksi van, de a KitKat frissítés még nem érhető el nála. Nem igazán értem, mi a KitKat frissítés, szerintetek nagy baj, ha ez nincs rajta?
2015. jan. 1. 15:42
 14/33 anonim ***** válasza:

- Google Nexus 5

- Nokia Lumia 930 (ez picivel 100 felett van)


- Samsung Galaxy Note 3 Neo

- Honor 6 (ez is picivel 100 felett van)

2015. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 kérdező.. ***** válasza:

A KitKat az a 4.4.2-es android.De lehet rá frissíteni a G2-t.Később az android 5.0-t is megkapja viszont az lesz az utolsó.Ellenben a nexuson már most 5.0.1-es android fut és még minimum egy évig támogatva lesz.Ez az jelenti hogy jövőre ilyenkor még mindig a legújabb android fog rajta futni amikor a G2 már elavult lesz.

(nekem is nexusom van)

2015. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Én még új vagyok itt, tegnap (tavaly!!!) regisztráltam, ezért a rendszer csak 5perc elteltével enged írni. Azt hiszem, a Nexust fogom megvenni. Nekem a legfontosabb, hogy gyors legyen a net csatlakozás. Legfeljebb feltöltöm az akksit minden este. Az Androidos rendszer jobban megfelel, mert a zárt rendszereket valószínűleg nehézkes lenne kezelnem. Ha egyáltalán jól értem, hogy ez mit jelent. Vékonyabb és könnyebb a Nexus, mint a G2-es. A zárt rendszer miatt a iPhone-t elvetem. Jó döntés?
2015. jan. 1. 16:03
 17/33 kérdező.. ***** válasza:

Jól döntöttél.Az iphone-ról meg csak ennyit:

Ezt az egyik fórumon találtam egy Nexus 5 topikban:

"Tegnap családi vacsora... Előkerültek a mobilok. Rokon elovette ájfon 6+-t, nexus pedig agyonverte böngészési sebességben és élményben. Nem is értette. Meg azt se hogy mi az hogy nem akad. Hagytam neki nyomkodni, mégis csak karácsony van, had történjen vele is valami jó. :) "


Én itt vettem az expansysnál egy pár hete.Nagyon megbízható világcég.1 nap alatt lehozták.

[link]

2015. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
41%

ha nem az iphonet veszed megbánod

ha van rá pénzed az a legjobb, zárt a rendszer de csak annyira amennyire kell, semmi hátrányod nem lesz belőle csak előnyöd, nekem volt már minden, iphone a legjobb, ne hallgass olyanokra akiknek nincs iphone-ja, lebeszélnek hogy magukat igazolják

2015. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 kérdező.. ***** válasza:
De ha valami jobb az iphone-nál azt miért nem lehet elviselni?
2015. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
az ilyen meséket hogy gyorsabb a nexus meg jobb a "böngészési élmény" felejtsd el, nettó hülyeség
2015. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!