Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont keresek, de nem...

Mobiltelefont keresek, de nem értek hozzá! Mivel mindenki másra esküszik, teljesen elbizonytalanodtam. Milyen típust vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-t használtam eddig, de már nem bírom idegekkel. Kicsi és lassú! Többször szerettem volna földhöz vágni, de még "él"! Nagyobb, jól látható kijelzőre, gyors netkapcsolódásra és erős akkumulátorra lenne szükségem. Nem értek a telefonokhoz és már olyan sokféle telefont dobtak piacra, hogy nem tudok választani, belefulladok a dömpingbe. Az ára max. 100.000, -Ft-ig mozoghat.
2014. dec. 31. 14:21
1 2 3 4
 21/33 kérdező.. ***** válasza:
Persze mikor saját tapasztalat alapján is átéltem már...
2015. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Minden egyes mobiltelefont ellenőrzök a neten, amit csak javasoltok. A Samsung Galaxy Note 3 Neo épp most esett ki a pixisből, mert túl nagy. Nekem egy 12-13cm hossz lenne az ideális, hogy beleférjen a kis női táskámba. Picit megint megzavarodtam, de mégis minden egyes hozzászólás segít meghozni a döntésemet.
2015. jan. 1. 17:02
 23/33 anonim ***** válasza:

iPhone mániás kollégának: Amíg nem ismered egy rendszer képességeit, addig inkább maradj csendben.


Kérdező: Ha leszűkült a kör, szerintem személyesen is nyomkodd meg a jelölteket, ha találsz rá lehetőséget. Ha kiállítási darabon tesztelnél, akkor viszont a rendszer sebességét és stabilitását ne ott nézd. A kirakott telefonok -akármi is fut rajtuk- javarészt már agyon vannak csesztetve.

2015. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Úgy lesz! Köszönöm!
2015. jan. 1. 18:17
 25/33 anonim ***** válasza:

"A kirakott telefonok -akármi is fut rajtuk- javarészt már agyon vannak csesztetve."


ezen de jót röhögtem

te nagytudású, pont ezt kellene bírnia egy androidnak, a használatot, iphone nem lassul be, érdekes mi?

2015. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nagytudású a kedves anyukád, aki úgy látszik nem nevelt meg rendesen. Ugyan úgy trágyahalmaz lesz az imádott iOS-ed is, mint az Android, vagy a Windows Phone. Ezzel a témát lezárom, ez nem vitafórum.
2015. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Hosszú vajúdás után meghoztam döntésemet. Azért nem vettem még meg, mert a legtöbb helyen az internetes vásárlás január 5-ig szünetel.

LG G2-t veszek.

Indokom:

Ezt a készüléket ajánlották az egyik mobilhálózati ügyfélszolgálatnál is a következő indokkal, idézem:

Rengeteget eladunk ebből a típusból, de még egyet sem hoztak vissza, hogy hibás lenne, pedig sokféle készülék visszakerül garanciális javításra, de LG G2-vel még nem találkoztam.

2015. jan. 4. 00:16
 28/33 anonim ***** válasza:

Jó döntés :)


Igazából az itt felsorolt telók bármelyike jó lett volna, csak ugye mindenki kardoskodik a saját preferenciái mellett.

2015. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a Vodafon az áraival a következő szlogennel tündökölhetne: Vállalj nálunk két éves hűséget és megbüntetünk érte.
2015. jan. 4. 11:19
 30/33 A kérdező kommentje:

Ma türelmemet vesztve megvettem az LG G2-t!!!

A Vodafonnál. Végül megint futottam egy kört, mert az internetes vásárlásnál a legjobb ajánlatot adó cégről kiderült, hogy azért ennyire alacsony az ára, mert nincs rajta ÁFA, a másiknál pedig az derült ki, hogy csak akkor kapok 1 helyett 2 év garanciát, ha még ráfizetek még jónéhány ezer forintot a vételi árra. Ezért elmentem a Vodafonhoz és 2 éves gyártói garanciával, pár ezer forintos kedvezménnyel ugyanott tartok, mintha internetes áruházban vásároltam volna. Igaz, a telefonom nem független (de ez pont nem érdekel), viszont nyugodtan nyűhetem 2 évig!!!! Köszönöm a segítségeteket mégegyszer és utoljára!!! Kívánom, hogy olyan boldogok legyetek mindig, mint amilyen boldog vagyok most én ebben a pillanatban!!!!

2015. jan. 4. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!