Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont keresek, de nem...

Mobiltelefont keresek, de nem értek hozzá! Mivel mindenki másra esküszik, teljesen elbizonytalanodtam. Milyen típust vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-t használtam eddig, de már nem bírom idegekkel. Kicsi és lassú! Többször szerettem volna földhöz vágni, de még "él"! Nagyobb, jól látható kijelzőre, gyors netkapcsolódásra és erős akkumulátorra lenne szükségem. Nem értek a telefonokhoz és már olyan sokféle telefont dobtak piacra, hogy nem tudok választani, belefulladok a dömpingbe. Az ára max. 100.000, -Ft-ig mozoghat.
2014. dec. 31. 14:21
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Nagyon elegedett vagyok ezzel a mobiltelefonnal. Kituno valasztas volt :)
2015. jan. 8. 02:09
 32/33 A kérdező kommentje:
A történet végkifejlete, hogy épp garanciális javításon van az LG G2 mobiltelefonom :(
2015. febr. 4. 22:10
 33/33 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy IMÁDOM a mostmár hibátlanul működő LG2-met!!! A mikrofonja kivételével (amit gyengének találok) minden fantasztikus benne. Tényleg szuper kis mobiltelefon!!! Köszönöm a tippet!!!
2015. okt. 8. 00:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!