Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az Iphone 4s? Többi lent

Megérné az Iphone 4s? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon régóta Iphonera vágyom.A nagymamám azt mondta hogyha az év végim jól fog sikerülni megkaphatom a 4s-t.Mennyire érné meg? Olyanok válaszoljanak akiknek Iphone-juk van

2015. jan. 2. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

iPhone nélkül mondom: Már nem igazán éri meg. Idén kapta meg az utolsó főverziós frissítést, és már azzal sem az igazi. Emellett új -reális áron- már nem nagyon van, a használtaknál meg zsákbamacska a dolog garancia nélkül.


Ha a helyedben lennék, és iPhone lenne a vágyam, rágyúrnék a bizonyítványomra, elmennék nyáron diákmunkára, és ősszel vennék egy 5s-t. Addigra az ára is mérséklődik, és csak 2 generációval lesz régebbi, mint az idén érkező csúcs. Nem mellesleg könnyebben fogsz garanciálisat találni.

2015. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, egy "ájfontól" leszel boldog? Esetleg önbecsülésre vágysz? Mit vársz egy ilyen elektronikai hulladéktól? Az iPhone-ok tudásanolyan mértékben retardálódott, hogy az már szánalomra méltó.


Természetesen arra kellhet, mert a giccses, hányingerkeltő hátlapján egy redvás harapásnyomos alma képe van. Egy roh4dt márka meghatározhat egy döntést? Fantasztikus!

2015. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lett volna egyszerubb ha azt irod hogy nem eri meg? Kedves utolso ez neked szolt...az elso valaszolonak koszonom
2015. jan. 2. 22:01
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

2esre ne hallgass...soha nem volt iPhone-ja...azt se tudja, milyen, csak olvasta, hogy nyémjó, és akkor fújja...:D

el bírom képzelni, hogy kap valami eletronikai cuccot(vagy akármilyen használati tárgyat), és elsírja magát, hiszen őt "nem boldogítják" ezek a dolgok...tök semleges számára :D karácsonykor is biztos megmondta otthon, hogy neki nehogy valamit merjenek venni, mert neki nincs szüksége ilyen hulladékokra...:D elég az, hogy együtt a család.


egyébként meg tényleg ahogy első leírta, már most sem jó, nem, hogy majd valamikor május-június környékon, legalább egy iPhone 5, de inkább 5S-t mondok én is...és 3-4 évig simán el leszel vele.

2015. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: Ellened még én is inkább háborognék. Ismered a kérdezőt? Tudod miért szeretne iPhone-t? Ugye...
2015. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Az intelligencia teljes hiánya mutatkozik rajtad, ami nem feltétlenül baj, mert ahogy látom, ez a legkevésbé sem zavar.


Egyszer, 1-2 vagy ha kell 10 év múlva eljutsz arra a szellemi szintre, hogy felfogod a válaszban szánt üzenetemet. Nem vártam el hogy elsőre megérsd. Örömmel láto, hogy az elsőnek megköszönted, legalább azt sikerült némileg felfognod és a tudatodba építened. Egyszer felfogod majd az én válaszomnak a lényegét is, addigis minden jót!

2015. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Elárulom, volt már iPhone-om. Ez egy méreg, ami az ilyen elkényeztetett tinipics4kat éri el a legkönnyebben. Nekem ne mondja senki hogy egy 1 gigahertzes, kétmagos processzornak 2015-ben még van esélye az érvényesülésre.
2015. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyissunk vitát. A telefon adottságaiban egyetértünk, viszont a kérdező személyiségében nem. Ráadásul had próbálja ki. Írtam egy ésszerű megoldást az 5s-el. Ha megveszi, és rájön, hogy mégsem tetszik, akkor továbbadja. Használtan jött, használtan megy. Maximum bukik rajta mondjuk 5.000 Ft-ot. Ez a tanulópénz.


Ha csak javasoltad volna, hogy azért ezt az iPhone dolgot gondolja át, egy szavam se lenne.

2015. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Próbáltam felnyitni a szemét, tudom hogy nem könnyű az ilyen, mert ez csak akkor működik, ha a másik is ki akar törni a saját korlátoltsága mögül. Minek finomkodni, ha eg lehet mondani az igazat is?
2015. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jo oke most nem kell veszekednetek se miattam h ostoba vagyok se a masodik valaszolo miatt...csak az erdekelne hogy mondjuk a 4s vagy az 5s megerne-e? Ha igen miert,ha nem miert.Ennyi
2015. jan. 3. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!