Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az Iphone 4s? Többi lent

Megérné az Iphone 4s? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon régóta Iphonera vágyom.A nagymamám azt mondta hogyha az év végim jól fog sikerülni megkaphatom a 4s-t.Mennyire érné meg? Olyanok válaszoljanak akiknek Iphone-juk van

2015. jan. 2. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tegnap még 54%-os voltál, mostmár 52 :D mi vagy te? a megváltó? hagy döntse már el mindenki, ki milyen telefont vesz, semmi közöd hozzá, és nem kell senkinek a szemét felnyitni. ha nem akarsz, akkor te nem veszel, és érezd magad okosabbnak...de csendben, igazából senki nem kíváncsi rá, hogy a te véleményed szerint így szar meg úgy szar az ájfon :D és tuti nem volt még iPhone-od, vagy csak esetleg te voltál hülye hozzá. érdekes, nekem 3 évig volt egy 4 és 4S, soha egy percre nem volt velük gondom sem szoftveresen sem műszakilag, az árat meg hagy szabjam már meg magamnak, mennyit költök valamire :D
2015. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso
2015. jan. 3. 17:50
 13/14 Ricsi Istencsászár válasza:
Szia.Én egy IPhone 4S tulajdonosa vagyok és szakértői tanácsom a következő:én ugyan imádom a telefonomat,de sajnos kezdik kivonni a forgalomból.Ha én most vennék telefont akkor az 5S-nél alább nem adnám,mert az azalattiakat hamarosan kivonják.Ez a baj ezzel a telefon őrülettel hogy évente adnak ki újabb telefonokat,pedig jóformán semmivel nem tud többet az elődjénél.Viszont a régit már kezdik is kivonni.Tehát minimum 5S-et vegyél és vagy 16 vagy 32 gigásat mert a 64 gigabite sok arra az 1-2 évre míg meglesz neked a telefon és nem éri meg.
2015. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnap 22:12

Te meg úgy vagy hülye a technikai dolgokhoz, ahogy vagy.

Ha annyira sz@r, akkor miért alázza az összes telefont sebességben??


Tudod nem az számít, hogy hány magos. De a te értelmi képességeid meg csak idáig terjednek.


Ami meg azt a válaszolót illeti, hogy nem kér semmit karácsonyra, mert nem elég a család, azt meg tényleg csak sajnálni tudom. Mi már évek óta nem veszünk semmi drágát egymásnak, inkább készítünk valamit. És nem azért, mert nincs rá pénz (MacBook, iPad, iPod csúcsdroid van itthon). De a karácsonynak nem arról kell szólnia, hogy minél drágább fost vegyen az ember. De a legtöbb önbecsüléshiányos, kisebbségi komplexusos embernek erről szól a karácsonya. Minél drágább cuccot odabaszni a gyereknek, mert ő azt meg tudta venni. Nem számít, hogy hitelt vett fel, meg normális ruhára vagy még kajára sem telik. Az nem, de az igen, hogy ezzel lehet villogni.

2015. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!