Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják egyesek mániákus...

Ricsi Istencsászár kérdése:

Miért utálják egyesek mániákusan az IPhone-t?

Figyelt kérdés
Mostanság 2 féle telefon létezik:IPhone és Samsung(ritkábban Sony és egyebek).Miért kell úgy fikázni az IPhone-t,mintha tényleg rossz telefon lenne?Az tény hogy igen tisztességesen meg kell fizetni,de Miben rosszabb mint egy Samsung?Nekem IPhone 4s-em van és gyorsabb mint a barátom Samsung galaxy s4-e.Ebben az az érdekes hogy elvileg a Samsungnak kéne gyorsabbnak lennie.Ja és mindkét telefon zsír új,tehát nem azért lassabb az övé mert tele van a memóriája.Meg alapból sokkal stabilabb az egész rendszer:pl az IPhone mindent elvisz,de a Samsungnak már igen nagy kihívás ha filmet néz rajta az ember.Alapból könnyebben kezelhető az enyém.Most jöhetnének azzal hogy az Android jobban testre szabható,de valójában csak olyan dolgokban amik senkit sem érdekelnek.Összefoglalva sokan istenítik a Samsungot mondván hogy tud annyit mint egy IPhone.Ehez csak annyi hozzáfűzni valóm van hogy amit az IPhone csillagos ötösre tud azt általában egy Samsung csak hármasra.Pl.:az ujjlenyomat olvasó.Az IPhone-é jó a Samsungé viszont sokszor téveszt.

2015. jan. 2. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy általánosítasz, kedves kérdező. Nagyon sokan fikázzák az iPhonet, viszont legalább ugyanennyien szarozzák a Samsungot is. Ez két tábor, olyan, mint két különböző csapat szurkolói, sohasem lesz egyetértés és elfogadás. Mindkettő telefonnak vannak hibái és pozitívumai is a másikhoz képest, egyéni preferencia kérdése, hogy ki melyiket használja.
2015. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

pont azért fikázzák, mert most te is szkeptikusan tekintessz a samsungra :D a normális ember azt használ, amit szeret, és nem tesz megjegyzésket a másik cuccaira, szokásaira :D alapvetően itt gyökerezik a probléma, a legtöbb ember nem bírja ki, hogy ne szóljon be valamiért a másiknak, mert természetesen mindig ő az okosabb, ő tudja jobban. :D

nagyon kis réteg van, aki saját tapasztalatát alapjául véve fikázza egyik vagy másik gyártó termékét.

2015. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem Iphone 5s-esem van, de nem érzem magam többnek ezért. Nővérem barátjának Samsung S4 minije van, az is tetszett nekem, meg egyik barátnőmnek Nokia Lumiája, az sem volt rossz, csak más.
2015. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én sem érzem magamat többnek az IPhone miatt,de rengeteg embert ismerek aki istenként tekint magára azért mert IPhone tulajdonos.Sajnos tényleg sok ilyen ember van.Egyébként szerintem egy Samsung sem rossz telefon,mitöbb hosszú távon sokkal jobban megéri.Gomdoljunk csak bele.Lehet hogy most nem lehet überlni az IPhone 6-ot,de 3 év múlva kidobhatja az ablakon,mert akkor már semmit sem ér majd.Elavul az IOS-e,lelassul és semmit sem tud letölteni majd mert már semmivel nem lesz kompatibilis az IOS-e.Én is így jártam az IPhone 3G-vel.Most 4S-em van,de hamarosan azzal is így járok majd.
2015. jan. 3. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!