Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltott valaki Androidról...

Váltott valaki Androidról IOS-ra? Megbánta?

Figyelt kérdés
Eddig a csúcskategóriás Samsung készülékeim voltak. Iphone 6 mvásárlásán gondolkodom.

2015. jan. 3. 20:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem bánod meg és én se bántam meg engem is probáltak lebeszélni róla az elején
2015. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
9# te h*lyeséget beszélsz. Biztosan nem láttál még Nexust. Na elmondom neked, hogy volt iphone 5-met lecseréltem egy Sony Xperia Z-re és a Z kenterbe verte az iphone-t. Nemrég vettem egy Z3-at ez nem csak az iphone 5-t veri kenterbe de a 6-t is. Ja és a Z-met a mai napig használom és nem szokott lefagyni.
2015. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 kérdező.. ***** válasza:
0%
A nexus5/6 ról már nem is beszélek hogy veri kenterbe az összes iphone-t...És nem lassulnak be mint egy samsung.Stock android olyan optimalizált mint egy IOS.Értékük is tartós és addig frissítik mint az iphonet.
2015. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
69%

miért van olyan érzésem, hogy az itt jelenlévők jó része ugyanúgy nem használta semelyik nexus-t csak osztják az észt? :D

igen, valóban sokkal jobbak a referenciatelók, mint egy átlag tömegsamsung, de ki kérdezte?

szerintem nem bonyolult a kérdés. azt kérdezte, hogy valaki váltott-e androidról iOS-re, és megbánta-e. nem azt kérdezte, hogy aki nem váltott, és sose használt iPhone-t, az miért nem tette idáig...:D

vicces, amikor valaki felsőbbrendűnek tartja magát, mert őt bizony nem húzzák le 200ezerrel, de egy egyszerű kérdést nem tud értelmezni :D


én nem részletezem, kb. ugyanazt tudnám mondani, mint a 9-es. anno androidról váltottam iOS-re, és nem bántam meg. ettől függetlenül én nem mondom azt, hogy a nexus 5 vagy épp a moto x az nem jó...olyanról én nem beszélek, amit még nem próbáltam...

2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 kérdező.. ***** válasza:
0%
Nekem nem volt iphone-om,de nexus 5-m az van és már összemértem egy iphone-al.De kinek bizonygassak itt.Lehet senkinek sem volt itt iphone-ja csak mondja.
2015. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%
nem kell senkinek, hiszen nem kérdezte senki, hogy mi a helyzet a nexusokkal.
2015. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 kérdező.. ***** válasza:
40%
Itt úgy látom most mindenki ios párti.Vegyél iost akkor.
2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
49%
:D nem érti...
2015. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
Előző és akkor mivan ha nem kérdezte senki??? Foglalkozzál magaddal és válaszolj a kérdésre.
2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 kérdező.. ***** válasza:
0%
Nem nem értem miért kell leminuszolni csak azért mert most itt csak iphone fanok vannak.És igen a nexusok idetartoznak az androidhoz.Ennyi erővel mondhatnám azt senki sem kérdezte mi van az iphoneokkal...
2015. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!