Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltott valaki Androidról...

Váltott valaki Androidról IOS-ra? Megbánta?

Figyelt kérdés
Eddig a csúcskategóriás Samsung készülékeim voltak. Iphone 6 mvásárlásán gondolkodom.

2015. jan. 3. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
olvasd el a 14-es választ...akkor majd látod, hogy mit válaszoltam a KÉRDÉSRE :D te vagy az egyik, aki nem a kérdésre válaszolt, mégis itt pattogsz :D
2015. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
senki nem kérdezte, mi van az iPhone-okkal, de pont azokat szólítja meg a kérdés, akik androidról váltottak iOS-re...:D mondom én, bajok vannak xd
2015. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 kérdező.. ***** válasza:
41%
És más már nem mondhatja el a véleményét?Jól van ha ez boldoggá tesz akkor számítson csak a te véleményed.
2015. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
63%
Volt már csúcs Samsung készülékem is, de egyértelműen jobb az iOS. Sokkal gyorsabb, szebb, mindenben jobb. Egy jó Samsung mobilt veszel, az max egy évig jó, egy jó iPhone meg 3-4 évig simán.
2015. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mert nem samsungot kell venni hanem Nexust.
2015. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Természetesen iPhone 6
2015. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Én meg vagyok elégedve az Ios rendszerrel sokkal jobban mint az androiddal. Az iphone nem fagy le mint pl samsung galaxy telefonok.... Szerintem megéri beruházni egy iphone készülékre:)

De azért azt bírom hogy pont azok szólják le az iphone telefonokat akiknek életükbe nem volt a kezükbe ;)

2015. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem az android béna!! (Tapasztalatból mondom)
2017. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!