Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új androidos telefon rootolt?

Új androidos telefon rootolt?

Figyelt kérdés

Land Rover Discovery V8 telefont vásárolt nemrég apám, mert a munkájához nem árt az Ip68 viszont amit látok, hogy eléggé lassú, amit gonoltam, hogy nem lesz felsőkategória gyorsaság, de ...

Amit észrevettem amint bekapcsolta, hogy superuser ott van...

Letöltöttem a root checker-t ami eltartott jó pár percig csak épp elvitte a telót így csak később tudom megnézni, hogy ott mi a helyzet. Arra lennék kíváncsi mit gondoltok lehet alapból ez ilyen?

Du battery saver alapból telepítve van...ezen kívül más dolgok mobo market meg pár hülyeség, viszont azok nincsenek a letöltött listába, csak a battery saver.

Google account nincs hozzáadva ezért gondolom, hogy apk-ból telepítették, ha nem alapból volt benne.

Szerintetek nyomjak HR-t és meglássuk mi lesz?

Amúgy a telefon vadonatúj állapotilag tehát valaki nagyon kellene erre ügyeljen, hogy így nézzen ki de még akkor se szerintem.



2015. jan. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Root-olt.
2015. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jófej:D ***** válasza:
Igen, vannak olyan telefonok amik gyárilag rootoltak.
2015. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érdekes.. :D

Igaz valami kínai írás van az elején amit leveszel védőfólia 2. rétegén.

De vajon ha most HR-t csinálok akkor még mindig rajta lesznek ezek a progik?

Habár a battery saver-t el tudom távolítani még.

2015. jan. 6. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Csináltam hr t es meg mindig gaz de most nem volt battery alapbol de a tobbi igen es a nyelv most angol volt román helyett alapból.

Biztos h mar ezeket bekapcsoltak.

A gaz dolog h szamologep, galéria leállt...

Hr elott es utan is ezt csinalta ezert app ot kellett letoltsek.

Mivel nem valami népszerű teló ez kétlem találnák rom ot rá, ha esetleg valaki tud megkoszonnem, en meg nem talaltam.

2015. jan. 7. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!