Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan fura ha egy...

Miért olyan fura ha egy fiatal NEM akar okostelefont?

Figyelt kérdés

3 éve van okostelóm es eleg volt belőle ennyi. Nagydarab,stressz hogy leesik,ellopjak,az alkalmazasok kb 10%-at haszalom de ìgy is hamar lemerül es csak elvonja a figyelmemet az internet.

Nemsokara megjelenik a Nokia 215 egy olyat szeretnek. 8000 Ft lesz,l szoval nem nagy veszteseg ha elveszik,strapabíró,30 oraig kitart az akksi,es zenelejatszo is van rajta.

De a szüleim hitetlenkednek es morognak hogy miert akarok ilyen "vackot". Attól felek sunyiban vesznek egy új okostelót.( mert a regi szerzodese lejart)

Miert fura valakinek nem tetszik az okosteló?


2015. jan. 7. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen igazad van! A szüleid meg inkább örülhetnének.
2015. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Majd ha nem lesz okos telefonod, akkor térjünk vissza erre. Könnyű úgy mondani, hogy nem érdekel, hogy közben használod.
2015. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Feleségem nagyon nagy ellensége volt az okos telefonoknak. Most januártól, már nem áll sorba a postán, hanem okos telefonjával fizeti be a csekkeket. Nem hord külön tokent magánál, hanem az okos telefonjára van telepítve. Jegyzetfüzetnek, diktafonnak is azt használja. Mivel nagy képernyős telefont vettünk neki, ha megyünk valamerre a térképet is azon böngészi. Amit leírtam csak egy része annak, amire hasznosítja. Kell még valamit mondani?
2015. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%

Én is most akarom lecserélni, viszont nekem a net fontos. Igazából a gmail, a számológép, a térkép és a zenelejátszást használtam csak egyedül rajta.

Viszont jó amikor meg tudom nézni pl a menetrendet rajta.

Ezért gondolkodom én is olyan hagyományos telefonon, amin ugyanúgy elérhető a net is. Már ki is néztem, szintén Nokia.


Én is most tervezem lecserélni az enyém, de még vacillálok a billentyűzet miatt, mert az 12 gombos és gondolkodok, hogy BB kialakítás talán praktikusabb lenne.

2015. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg tudlak erteni. Hasznos az okostelo, de baromi nagy hatranya, hogy egy napot se bir ki toltes nelkul.
2015. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
47%
5-ös, na ne mond! Milyen telefonod van?
2015. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3


Ezek gyors net nelkül nem működnek,az pedig nagyon draga.

Plusz nekem egyik se kell. Ha felnőtt leszek,talan...

2015. jan. 7. 10:59
 8/9 anonim válasza:

Tök jó dolog az okosteló.

A párom ki is használja!Én viszont csak egy kis szörfögetésre a neten.

Jó dolog,mert szinte bármit lehet róla intézni.

De ha Neked hagyományos teló kell,miért ne?Nincs abba semmi fura.

2015. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4; iphone om van (4s, mar ket eve), es baromi idegesito, hogy minden nap tolteni kell, pedig arra hasznalom csak hogy munkabol hazafele skypeolgatok a csaladdal mire hazaerek, meg reggel szaras kozben elolvasom a hireket/emaileket.
2015. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!