Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 735-ről?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony xperia SP-m van 1,7 Ghz 2 magos procival, 1 giga rammal, a Lumiában 1,2Ghz de quad-core proci van, a többi dologban megegyezik a hardverük. Szoftverről tudom, hogy sokkal stabilabb, nekem az Android folyamatosan összeömlik, még egy ilyen, a középkategória felső részén álló telefonnál is. Mi a vélemény a 735-ről? Más Nokia most nem nagyon kapható, a 930 pedig nagyon drága, használtan nem szeretnék.

2015. jan. 12. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ár-érték arányú telefon (mint igazából az összes Windows Phone), rengeteg extrával (Miracast, NFC, 4G, vezeték nélküli töltés, stb.), sokáig támogatott rendszer - ergo ezt a telefon 2 év múlva is meg fogja kapni a legfrissebb szoftvert (szemben a hasonló árú Androidos telefonokkal).
2015. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Androidot nem kommentálom, olyanom soha többet nem lesz. :D

Neked van? személyes tapasztalat? esetleg van jobb kifutó amit lehet olcsón függetlenül kapni?

2015. jan. 12. 13:30
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi az a Miracast?:)
2015. jan. 12. 13:31
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

ár értékben teljesen jó telefon. Hardverböl fele ennyin is tökéletesen futna minden. Ez a jó a WP ben:) gyors, stabil, logikus, izléses. Ebben az ársávban amúgy jó választás. Asszem a 830 v melyik van még, de az nem jobb anyival amennyivel drágább, ezt mondják h jobb vétel. Az 5,6 os széria meg egy kategóriával lejjebb van, de azok is amúgy jól használható telefonok (mint monden WP:)

Android után megnyugvás lesz az élet velük:)

2015. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld mindenkinek
2015. jan. 12. 14:54
 6/21 A kérdező kommentje:
mennyire bővült a windows áruház kínálata? emlékszem pár éve alig lehetett az androidon megszokott appokat megtalálni, azt hallottam javult a helyzet. mik a negatívumai még a WP-knek?
2015. jan. 12. 15:07
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül ,szerintem az a legjobb:) Amúgy normál felhasználóként nekem kb minden megtalálható. A WP kezeli a google naptárat , névjegyzéket is, gmail is beálíltható, szal nem kell mindent elhagyni. Gyári kamera appok nagyon faszák, az offline navi is a legjobb a WPn. A zene és videólejátszó nem egy csoda, de arra is jönnek azért fejlesztések már.

2015. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tényleg, akkor már lehetséges google alapra állás? ugye android mindig a gmail cimet kovetelte, wp-nél ahogy eddig láttam a hotmail a nyerő és ez kicsit eégondolkodtatott, mert sok google alapú cuccom van
2015. jan. 12. 17:27
 9/21 A kérdező kommentje:
illetve a kamerája milyen a 735-nek? azt hallottam hogy elég gyenge darab került bele a hasonló árfekvéshez képest
2015. jan. 12. 17:30
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

nekem volt wp, soha többet

ha túl is teszed magad a sok szarságon (alkalmazások, zártság, hack teljes hiánya, stb) akkor is ott lesz a végén hogy a kezelőfelület olyan unalmas hogy 2 hét után öngyilkos akartam lenni, depresszív szar, és sose hallgass a wp fanokra, rábeszélnek a saját hibájukra

2015. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!