Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 735-ről?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony xperia SP-m van 1,7 Ghz 2 magos procival, 1 giga rammal, a Lumiában 1,2Ghz de quad-core proci van, a többi dologban megegyezik a hardverük. Szoftverről tudom, hogy sokkal stabilabb, nekem az Android folyamatosan összeömlik, még egy ilyen, a középkategória felső részén álló telefonnál is. Mi a vélemény a 735-ről? Más Nokia most nem nagyon kapható, a 930 pedig nagyon drága, használtan nem szeretnék.

2015. jan. 12. 13:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Először is mire használod az okostelefont? Merthogy WP készülékből én nem vennék 50 ezerért drágábbat. Kevés rá az alkalmazás, nagyon zárt a rendszer, ezért nem látom értelmét olyan erőset venni, mert nincs nagyon mire kihasználni. Lumia 535 fölé én nem mennék.
2015. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

nem hallgattam senkire, szeretnék egy stabil oprendszerű telefont (és nem fogok egy túlárazott szar iphonet venni), amúgy van a családban is így volt lehetőségem kipróbálni, itt már csak a konkrét típusról érdeklődöm. amúgy az androidnál meg attól leszel öngyilkos, hogy két hét után már egy heted azzal telik, hogy megvárod amíg betölt a kezelőfelület... :D


kérdésedre válaszolva, szerintem pont elég sok játék, app van ahogy néztem, és amúgy sem drágább 50e forintnál telenor vállalati számlás csomagban.


szerintem felesleges az android mellett érvelni a nyitottsága miatt amíg nem programozol magadnak appokat hozzá

2015. jan. 12. 18:31
 13/21 anonim ***** válasza:

"Tényleg, akkor már lehetséges google alapra állás? ugye android mindig a gmail cimet kovetelte, wp-nél ahogy eddig láttam a hotmail a nyerő és ez kicsit eégondolkodtatott, mert sok google alapú cuccom van"


Nekem van egy outlook.com os MS fiókom amivel beregisztráltam a telót. De címjegyzéknél hozzá csatoltam a gmailt is , így a nevek, emailek onnan is megvannak. Be lehet állítani, h melyiket mutassa a csatolt fiókok közül, nekem az outlook, és gmail van 1szerre, de a FB és hozzá csatolható pl. Email is összavonható, de lehet külön is kezelni. Naptár is olyan, h összevonja neked ha akarod. Szal 1általán nem kell átálni új felületekre, minden szinkronizálható google vel. Csak a hangouts nem megy asszem telón. De hát van skype, viber, whatsup..stb

2015. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező jó lesz neked a Nokia,ha már az androidos telefonokhoz nem értesz :) nekem egy belépőkategóriás telefonom van jelenleg és és az android egyszer nem omlott még össze,én vagyok akkor ennyire bal.fasz?:D
2015. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14/14 honnan tudod, hogy nem értek hozzá? és ha androidod van honnan tudod hogy milyen lennék én egy nokiával?


Többször visszaállítottam a dolgokat gyárira. Amennyi helyet tudtam felszabadítottam. A legalapabb alkalmazásokon (fb, mess., evernote, chrome) kívül már csak a gyáriak vannak a telefonon. Semmi nem indokolja tehát hogy folyton összeomoljon, főleg nem a hozzá (nem?)értésem. Minden egyes sony frissítéssel csak rosszabb lett a helyzet, lassult. Ha utánaolvasol bármelyik fórumon megtalálod hogy az SP egy elbaszott modell lett, mindenkinel szar, alatamasztja az is, hogy a 80 ezres kezdoaru telefont alig hasznaltan 1 evesen ma megkapod 30ert barkitol, csak szabaduljanak tole. Esélyes hogy csak én fogtam ki a rosszat és más modellnél nem így lenne de az összes előző androidom hasonlóan széthasználódott fél-1 év után. Kívánom, hogy tapasztald meg, majd a szakértelmed helyrerakja!;)

2015. jan. 12. 20:36
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
nekem a középkategóriás samsung volt olyan, h az 1etlen frissítés amit kapott az is hazavágta, és egy vibertől is kifagyott, kb telefonálni is alig lehetett egy év után. Utána egy fele annyiért vett WP vel vagyok, és megszabadultam a szopórollertől azóta:) Mindig az történik amit akarok, nem akad meg sehol, nem lép ki. Azóta a család többi tagja is áttért a WP re, és mindenki elégedett:) Már csak a tablet fronton kéne váltani, mert ott még dühöngenem kell sajnos a droidon..
2015. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
15. attól tartok hogy a szakértelmemet hónapokkal ezelőtt helyrerakták már az sp-vel kapcsolatba,egyik ismerősömnek már 1 éve sp-je van és többször kérdeztem hogy milyen a telefon,még háromnegyed év után is azt mondja hogy gyors nem akadozik semmi,a legtöbb játék hibátlanul fut rajt,ki is próbáltam nem egyszer és meggyőzött,pedig teli rakta minden szarral a telefonját,nem csak az alap cuccok voltak rajta,szóval gondolom ismét ismerősöm a bal.fasz hogy nem fagy le a telefonja szinte soha
2015. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Értem, tehát részemről hozzá nem értés illetve balf.aszság, hogy sok sok más androidot használóhoz hasonlóan sikerült többször megtapasztalnom az android gyakran előforduló és igen kiábrándító hibáit, bármennyire tettem meg bármit ez ellen (amit az emberek nagy része nem szokott).


Szerencsére a te haverod vérprofi, nagy hozzáértő, a szakértelmét azzal is bizonyította, hogy teletette mindenféle játékokkal a telefonját (ami annak a szerencsés 10%-nak a tagja ami nem lesz romlassú pár hónap használat után) és lagg nélkül futtatta őket.


Köszönöm a véleményt ezúton is

2015. jan. 12. 21:49
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
pont ez az hogy 0 szakértelemmel is lehet használni normálisan egy telefont,és tudásának megfelelően használni,de mondom vegyél WP-t az a neked való,garantálom hogy meg leszel vele elégedve
2015. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Kérdező jó lesz neked a Nokia,ha már az androidos telefonokhoz nem értesz :) nekem egy belépőkategóriás telefonom van jelenleg és és az android egyszer nem omlott még össze,én vagyok akkor ennyire bal.fasz?:D"


"pont ez az hogy 0 szakértelemmel is lehet használni normálisan egy telefont,és tudásának megfelelően használni,de mondom vegyél WP-t az a neked való,garantálom hogy meg leszel vele elégedve"



Továbbra sem magyaráztad el, hogy miért állítottad olyan lesajnálóan hogy én androidhoz nem értő személy vagyok (egyáltalán mit kell érteni hozzá? egy rendszer sebességéről nem tehet a felhasználó amíg mesterségesen sok szar appal le nem lassítja azt..) de legalább pár komment alatt ellentmondásba keveredtél saját magaddal is.

Köszi, úgy lesz :) meghagyom a droidot a "hozzáértőknek".

2015. jan. 13. 01:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!